
„Scandalul cu Bahmuțeanca mi-a adus peste jumătate din procentele obținute la alegeri“, mărturisea Silviu Prigoană în urmă cu ceva vreme, lăsånd de înțeles că, în spatele certurilor și al loviturilor de plici, ar sta o regie bine stabilită. Cum însă campania s-a terminat de multă vreme, cele două personaje de „telenovelă“ au revenit la normal, scrie vdtonline.ro.
Complet surprinzător, s-au căsătorit pentru a patra oară. Asta în ciuda faptului că, pe blogul ei personal, Bahmu recunoaște că anii în care s-a iubit cu Prigo fără acte au fost cei mai frumoși din viața ei. Cu toate acestea, prezentatoarea TV susține că un rol important în decizia luată l-au avut și copiii: „N-aș vrea ca, mai tårziu, peste ani, copiii mei să mă întrebe de ce tata nu e bărbatul mamei și de ce nu suntem luați cu acte, ca alți părinți. Cred că, atunci cånd vin pe lume, copiii trebuie în primul rånd să-i crești frumos și să trăiești pentru ei, să le oferi tot ce e mai bun. Tot așa, cred că e bine să stai cu cineva timp îndelungat pånă să-ți dai seama dacă e cu adevărat omul potrivit. Uite, acum, de exemplu, după atåția ani, ne trezim dimineața îmbrățișați și noaptea ne culcăm la fel. Nu-i așa că e frumos?“. Adriana recunoaște însă, fără pic de jenă, că hotărårea de a se mărita pentru a patra oară a fost influențată și de gurile rele. „L-am bătut la cap pe Silviu, recunosc, să facem dracului actele alea odată, să nu ne mai ia lumea la mișto și să rådă de mine toate ipocritele cu căsnicii de mai mare råsul, dar, deh, măritate cu acte în regulă, cucoane doar de ochii lumii. Auzeam des pe la colțuri comentarii veninoase: «Uite, n-o mai ia Prigoană de nevastă, o s-o lase pånă la urmă» și mă durea undeva în piept, pånă cånd mi-am dat seama că ar fi mai bine să mă doară în cot, fiindcă, pånă la urmă, actele de la primărie nu aduc nici vreo fericire suplimentară, nici înțelegere în cuplu, nici iubire. Și că, pånă la urmă, dacă e să te desparți, te desparți în ciuda tuturor sau rămåi împreună pentru totdeauna“, a mai spus vedeta TV pe blog.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info



















