Home Life Reacție dementă a Oanei Zăvoranu

Reacție dementă a Oanei Zăvoranu

DISTRIBUIŢI

Ieri, după ce a aflat de la reporteri că Raluca, soția lui Pepe a adus pe lume a doua fetiţă, Oana Zăvoranu a reacţionat în stilul caracteristic:

“Faaaas… Dureros de putin ma intereseaza ca a fatat o iapa. La cat mai multe le doresc, vreo sase-sapte. Ceva mai interesant aveti? Si chiar mi-ati facut ziua mai frumoasa stiind ca “fericita” familie de tristi si de obositi s-a mai impuiat cu inca o iapa… ca miel nu o sa ii faca asta!

Sunt fleasca de suparare, ma duc la shopping, dar daca as vrea sa ii iau ceva calului lui Rapunzel, nu cred ca gaasesc pe marimea ei. Asa ca o sa-mi iau mie multe! Asa frumusete? Radeam cu niste prieteni ce frumosi sunt astia doi cand se intalnesc prin casa (rarisim evident) si ca se bat in cocuri, al cui e mai reusit. Eu zic ca al ei, ii iese mai bine. Sa ne fereasca Dumnezeu de asa ceva, sa fie la ei acolo” a declarat Oana Zăvoranu pentru cancan.ro.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.