
?óÔé¼?¿Lui Radu Banciu nu-i scapă nimic. Ziaristul a comentat ironic afirmațiile Taniei Budi care i-a transmis Biancăi Drăgușanu: "Eu mă bag în seamă doar cu oameni care sunt la același nivel de cultură cu mine".
Ca urmare, Radu nu a iertat-o pe aceasta pentru afirmațiile conform cărora sugerează că ar avea un nivel ridicat de cultură.
"Bineînțeles, Tania Budi, singura femeie care a depășit 40 de ani și încă mai crede cu desăvârșire în ea, face trimitere la Andrei Pleșu sau Răzvan Teodorescu, nicidecum la Dan Bittman sau Lucian Viziru. Cu ăștia s-a băgat doar în pat. Dar poate a făcut-o din răzbunare că n-a reușit să ajungă cu Pleșu sau Teodorescu", a spus acesta în emisiunea TV.?óÔé¼?¿ "Ce să facă Tania Budi dacă n-a reușit să-i ducă pe ăștia în pat? I-a luat pe Bittman și Viziru. Probabil erau mai ușor de găsit, cred că răspundeau mai ușor la telefon", a adăugat el.
Andreea Vîrîci
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info


















