
Deși și-au anunțat cununia în iunie, Oana și Viorel Lis s-au răzgåndit: au făcut nunta mai devreme, în platourile „Happy Hour“, costumați în două personaje de desene animate foarte cunoscute – Shrek și Fiona.
Astfel, în ediția „Happy Hour“ de vineri, Cătălin Măruță se va întålni cu cei doi însurăței, care vor veni chiar în straiele de sărbătoare și vor povesti despre momentul în care și-au unit destinele.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info


















