
Lucian Viziru a trăit ieri emoții mari la Maternitatea „Regina Maria“ din București. Soția lui, Ema, a fost internată pentru a aduce pe lume primul lor copil.
După cåteva ore de așteptare, timp în care a stat pe culoarele spitalului, așteptånd cu sufletul la gură veștile de la medici, actorul a răsuflat în final ușurat: are un băiețel perfect sănătos.
Fericit nevoie mare, Lucian a început să își sune prietenii și să răspundă la telefoane anunțånd pe toată lumea fericitul moment din viața lui.
Lucian a fost asistat în permanență de fratele său, Augustin Viziru, iar prima felicitare publică a venit din partea colegului Cabral, care a scris pe blogul său personal, în dreptul unei fotografii de la nunta lui Lucian: „Lucică, să vă trăiască băiatul! Adrian Viziru, eh?“.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info
















