
Deși anunțau că se vor căsători anul acesta, Cosmina Păsărin și DJ Pagal s-au despărțit în urmă cu câteva zile. Prezentă la o expoziție foto, vedeta, care părea tristă, abătută și foarte slăbită, a declarat că ea și iubitul său, cu care a avut o tumultuoasă relație ce a durat doi ani, nu mai formează un cuplu.
Dacă din punct de vedere profesional lucrurile stau excelent pentru Cosmina Păsărin, ea fiind implicată într-o mulțime de proiecte, sentimental, vedeta trece din nou printr-o etapă grea a vieții sale. După mai bine de doi ani de conviețuire alături de Andrei Moțoc, alias DJ Pagal, cei doi s-au despărțit, deși dăduseră semne că se vor căsători anul acesta. Prezentă sâmbătă la Salonul Național de Fotografie Turistică, vedeta ne-a mărturisit că nu mai este iubita lui DJ Pagal.
Extrem de abătută și ușor irascibilă, Cosmina a încercat să își ascundă durerea, să fie veselă și să răspundă prompt întrebărilor ziariștilor prezenți la eveniment. Cu toate acestea, la un moment dat vedeta nu și-a mai putut reprima tristețea și, întrebată de ce nu este însoțită de iubitul său, ea a mărturisit: "Eu și Pagal nu mai suntem împreună, ne-am despărțit". În ceea ce privește motivele rupturii, Cosmina a refuzat vehement să dea detalii despre acest subiect, motivând că nu dorește să-și expună viața personală în public. Surse apropiate celor doi ne-au mărturisit că în ultima vreme ei sunt foarte ocupați cu proiectele lor și se văd foarte rar. Cosmina și iubitul său nu sunt la prima separare de acest gen, ei despărțindu-se în vara anului 2007, când Cosmina a fost văzută în compania primarului Constanței, Radu Mazăre. Ea nu a putut sta mult timp fără DJ Pagal și s-au împăcat după doar două săptămâni, când Andrei a cerut-o de soție, într-un cadru romantic, la malul mării. Cosmina a fost prezentă sâmbătă la Salonul Național de Fotografie Turistică, organizat de revista "Vacanțe și călătorii", fiind invitată să înmâneze premii câștigătorului expoziției. Vedeta a adoptat o ținută complet neagră, ștearsă și a renunțat la decolteul generos cu care ne-a obișnuit de-a lungul timpului. Se pare că problemele în amor, dar și programul extrem de încărcat pe care îl are au făcut-o pe Cosmina să slăbească foarte mult, ea pierzându-și formele apetisante cu care a înnebunit bărbații în pictorialele incendiare din revista "Playboy".
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info
















