Dacă doriți să vă relaxați de 1 Mai, vă propunem o soluție originală – să o petreceți la Băile 1 Mai, stațiune cunoscută de-a lungul timpului și sub numele de Băile Episcopiei, minunat loc de odihnă și tratament datorită apelor minerale și a nămolului sapropelic extras din lacul aflat în localitate, utilizate în tratarea unor afecțiuni reumatismale, afecțiuni ale sistemului nervos central și periferic și afecțiuni ginecologice. Prețurile de cazare pentru o persoană, pe noapte, ajung la 60 RON.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info
















