Lansarea de marți seară a noului BMW seria 7 a atras o mulțime de V.I.P.-uri la sediul Automobile Bavaria din Băneasa. Vedetele, printre care prezente la eveniment au fost Andreea Esca, Mihaela Rădulescu, Ilie Năstase, Gheorghe Hagi, Andreea Marin și Ștefan Bănică, au fost surprinse plăcut de designul modern și elegant al noului BMW dar și de luxul rafinat al interiorului. Pe lângă look-ul progresiv abordat de creatorii săi, automobilul impresionează și prin tehnologia de ultimă oră a noii game de motoare cu BMW EfficientDynamics. În concluzie, o mașinuță numai bună pentru gusturile scumpe ale vedetelor de pe plaiurile noastre.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

















