Home Life Compania de Drumuri a cerut executarea silită a Biancăi Drăgușanu, pentru că...

Compania de Drumuri a cerut executarea silită a Biancăi Drăgușanu, pentru că a circulat fără rovinietă

DISTRIBUIŢI

Bianca Drăguşanu a fost dată în judecată de statul român. Compania Naţională de Autostrăzi şi Drumuri Naţionale a cerut executarea silită a roşcatei, pentru că a fost prinsă fără rovinietă şi nu a plătit amenda. 

 

 

Contactată de jurnalişti, Bianca Drăguşanu a declarat că nu a primit nicio amendă şi nici nu a fost înştiinţată că ar fi fost dată în judecată. Compania Naţională de Autostrăzi şi Drumuri Naţionale a înregistrat dosarul la Judecătoria Sectorului 1, pe 26 iunie. Nu este prima dată când Bianca Drăguşanu este prinsă pe picor greşit. În 2010, ea a rămas fără permis de conducere pentru 30 de zile, după ce a intrat în depăşire în dreptul unei treceri la nivel cu calea ferată. 

 

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.