Home Actualitate Elodia este căutată din nou!

Elodia este căutată din nou!

DISTRIBUIŢI

Avocata Elodia Ghinescu, dispărută anul trecut, este din nou căutată de către autorități, de data aceasta în comuna Nucșoara din județul Argeș. Pentru această operațiune s-au reunit procurori de la Parchetul instanței supreme, ofițeri din cadrul Inspectoratului General al Poliției Române – Direcția de Investigații Criminale, polițiști de la Inspectoratul Județean Argeș și de la posturile comunale din județ, sub coordonarea anchetatorului Marius Iacob. Aceștia urmează s-o caute pe Elodia prin pădurile și prin lacurile aflate în apropierea comunei Nucșoara. Avocata Elodia Marilena Ghinescu (38 de ani), din Brașov, a dispărut de acasă în data de 30 august 2007. Soțul acesteia, polițistul Cristian Cioacă, a anunțat poliția despre dispariția femeii în 5 septembrie. Anchetatorii brașoveni au luat în calcul varianta crimei în cazul avocatei, principalul suspect fiind soțul femeii, deoarece s-au găsit urme de sânge în apartamentul celor doi soți și în autoturismul bărbatului. 

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.