O prostituată romåncă, de 18 ani, a fost arestată în El Ejido, Almeria, pentru că și-a ucis un client romån, în vårstă de 25 de ani, cadavrul acestuia fiind găsit în camioneta sa parcată, informează www.typicallyspanish.com. Femeia s-a denunțat unei patrule a Gărzii Civile, spunånd că doar l-a înjunghiat pe romån, însă acesta a fost găsit mort. Femeia, care a fost rănită și ea ușor, a fost arestată de Poliție, iar camioneta a fost ridicată pentru expertiză. Cazul va ajunge în fața Curții de instrucțiuni din Almeria.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

















