Home Actualitate Penala Andronescu susținută la șefia PSD

Penala Andronescu susținută la șefia PSD

DISTRIBUIŢI

Organizația PSD Constanța o propune și o susține pe Ecaterina Andronescu la șefia interimară a PSD pentru a rezolva conflictul între Liviu Dragnea și Rovana Plumb. ECATERINA ANDRONESCU este urmărită penal de DNA sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de abuz în serviciu, luare de mită, trafic de influenţă şi spălare de bani, în perioada în care avea calitatea de ministru.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.