Adela Popescu este dispusă să facă foarte multe sacrificii dacă meseria i-ar cere acest lucru. Ea a spus că nu ar ezita chiar şi să se sărute cu o femeie, dacă scenariul ar cere-o şi dacă scena respectivă ar fi cu adevărat semnificativă în cadrul filmului. -Sigur că aş face-o. Dacă miza este una mare. O miză mare înseamnă că trebuie să existe un motiv pentru care se întâmplă acel sărut. Nu doar pentru că regizorul vrea ca scena să fie haioasă-, a declarat actriţa în emisiunea ProFM*sCool.
În aceeaşi emisiune, Adela a mai declarat că s-a certat destul de rău cu Marius Moga, atunci când a trebuit să înregistreze coloana sonoră pentru -Iubire ca în filme-. Nu numai că au ţipat unul la celălalt, dar, la final Adela i-a spus lui Marius că nu mai are ce discuta cu ea. Evident, el a început să râdă.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

















