Soția lui Cătălin Măruță, nu numai că îi calcă pe urmă partenerului ei de viață construindu-și o carieră în televiziune, dar din câte se pare îl și ajunge repede din urmă. Showul "O-la-la", pe care Andra îl prezintă în fiecare seară de sâmbătă la Pro TV, i se potrivește cântăreței ca o mănușă, carismatica prezentatoare aducând postului foarte mulți telespectatori. Potrivit postului de televiziune, în acest weekend Pro TV a fost lider de audiență când a fost difuzată emisiunea moderată de Andra.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info
















