
Andreea Marin își „respectă” statutul de vedetă și în trafic! Zâna nu se sinchisește de Poliție și încalcă regulă după regulă atunci când iese în oraș la volanul BMW-ului ei X 5. Zilele trecute, ea a comis-o de trei ori la o banală ieșire la o cafenea: a condus cu telefonul la ureche, a parcat lângă trecerea de pietoni și nu a acordat nici prioritate!
Andreea Marin Bănică e certată cu regulile de circulație mai ceva ca Simona Sensual! Zâna a mers, zilele trecute, să se răcorească la o cafenea de fițe din zona Floreasca și a făcut-o lată, comițând-o de trei ori la o simplă ieșire în oraș, ne informează „Click”.
Vedeta autohtonă Andreea Marin a fost surprinsă, marți, chiar în timp ce-și parca bolidul de fițe, un BMW X5, la doar cinci metri de o trecere de pietoni. Colac peste pupăză, Zâna mai avea și telefonul lipit de ureche, semn că discuția o acaparase cu totul, oare îi cerea explicații soțului ei, artistul ?ê?£tefan Bănică Junior? Sau continua dsicuțiile aprinse cu cea care se presupune că ar avea un copil cu ?ê?£tefan Bănică, Adriana Nicolae?
În ton cu ultimele sale apariții din ultima vreme, Marin era îmbrăcată într-un stil foarte masculin, cu o pereche de jeanși strâmți și o cămașă lungă, foarte lălâie, cu mâneca spartă, la care a accesorizat un șirag de mărgele ce se potriveau cu orice altceva, numai cu ținuta ei de la acel moment nu. După o oră petrecută în cafenea, Andreea a vrut inițial să facă o plimbare și să o ia pe jos, dar s-a răzgândit brusc și s-a urcat din nou la volan, ea mai zăbovind vreo cinci minute la telefon. A mers doar 50 de metri, s-a oprit din nou și a intrat într-un magazin de haine pentru copii, de unde a cumpărat un cadou pentru Ana Violeta. Apoi, s-a îndreptat spre vila sa din cartierul Tei. Pentru că vorbea non-stop la telefon, diva a ratat intrarea în garaj, incomodând astfel un alt șofer și neacordând prioritate
O atenționăm pe „Zână”, în caz că nu știa regulile de circulație, că cele 3 reguli încălcate de ea însumează o amendă minimă de 420 de lei și un maxim de 770 de lei și suspendarea carnetului pe o perioadă de 30 de zile, asta așa, la o primă strigare. Un fleac!
Andreea Sîmbotin
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info















