
Crina Abrudan a făcut un scandal monstru la „machiaj“. Surse de la postul TV la care lucrează, au dezvăluit faptul că, nemulțumită de felul în care a fost machiată, știrista ar fi măturat cu machiozele pe jos. Blonda le-ar fi înjurat și le-ar fi amenințat cu concedierea și doar puțin ar fi lipsit să sară la bătaie. Indignate de purtarea Crinei, fetele de la machiaj, în frunte cu șefa lor, i-au făcut plângere la șefi și ar fi cerut interzicerea ei în cabină.
Se pare că, deși știrista ar fi fost mustrată, această ultimă solicitare nu le-a fost aprobată, așa că machiozele au intrat în grevă refuzând acum să se se mai ocupe de Crina. Potrivit surselor, de câteva zile, iubita lui Gabi Popescu se machiază și se pregătește singură pentru a intra în direct, iar diferența se vede. Acesta este, așadar, prețul pentru ieșirea necontrolată.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info
















