Home Monden Marius Moga, cu capul in nori! Din cauza ca iubeste?!

Marius Moga, cu capul in nori! Din cauza ca iubeste?!

DISTRIBUIŢI

Trupa Todomondo a fost premiată miercuri seara, la Gala Premiilor VIP, la secţiunea -Muzică-. Anunţătorul premiului a fost unul dintre cei mai mari contestatari ai rezultatului de la Eurovision, Marius Moga, care a dat, de această dată, dovadă de fair-play, felicitandu-i pe caştigători.

Din cauză că are multe pe cap şi este prins în mai multe proiecte, şi, în plus, fiind -nedormit de trei nopţi- aşa cum a spus chiar el, a ajuns cu greu la eveniment din cauză că nu şi-a mai amintit locaţia. Mai mult decat atat, conform proverbului: -cand un lucru rău se întamplă, mai urmează şi altele-, el a rămas şi fără baterie la telefon. Pentru că totuşi şi-a adus aminte că anul trecut a participat la Superlativele VIP, s-a dus la Teatrul Naţional crezand că şi premiile VIP se desfăşoară tot acolo. Cand a văzut că nu are sorţi de izbandă, s-a dus repede la un chioşc de ziare, a cumpărat o revistă, încercand să afle ceva despre eveniment. Pe ultima pagină a văzut reclama aferentă evenimentului, apoi şi-a amintit ce a vorbit cu redactorul care l-a invitat.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.