Home Politic Năstase, subiect de discuții la vârf în coaliție

Năstase, subiect de discuții la vârf în coaliție

DISTRIBUIŢI

Coaliția de guvernare PSD-PDL mai trebuie să rezolve încă o problemă, cea a dosarelor penale ale lui Năstase, a anunțat președintele Comisiei juridice din Camera Deputaților, Daniel Buda, de la PD-L.
Cele două partide s-au situat pe poziții diametral opuse atunci când ultimele două dosare ale fostului președinte PSD au fost trimise la Cameră pentru avizarea începerii urmăririi penale. Astfel, PD-L anunțase anterior că va vota pentru începerea acestei proceduri judiciare, iar PSD, că se va opune.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.