
PD și PLD vor să îi mobilizeze pe oameni să meargă la vot, atât pentru alegerile europene, cât și pentru referendumul pe tema votului uninominal. Aceasta a fost concluzia consultărilor de ieri, dintre liderii celor două formațiuni. Deocamdată, singurele detalii puse la punct sunt cele legate de organizarea mitingului electoral de la sfârșitul acestei săptămâni, la Iași. Acolo este așteptat să participe și președintele Traian Băsescu.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info



















