Conducerea clubului FCM Bacau l-a demis, sambata seara pe antrenorul principal Mircea Rednic, dupa ce formatia bacauana a pierdut, pe teren propriu, cu scorul de 1-5, in fata echipei FC National, in etapa a XIV-a a Diviziei A.
Conducerea tehnica a formatiei bacauane ar putea fi preluata de antrenorul Gheorghe Poenaru.
Contactat telefonic de Agentia Mediafax, Poenaru a declarat ca numirea sa in postul de antrenor principal al echipei din Bacau nu este oficiala inca. -Am discutat aseara (n.r. – sambata seara) cu conducerea de la FCM Bacau, dar nu am stabilit nimic. Discutiile vor continua in zilele urmatoare si vom vedea daca ajungem la un acord-, a spus Poenaru.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info
















