Bogdan Buhuş, Laurenţiu Ivan şi Milorad Bukvici şi-au prelungit contractele cu gruparea patronată de Adrian Porumboiu, aceştia fiind legaţi de clubul moldovean pentru următorii doi ani. -Am decis ca niciun jucător din cadrul echipei, indiferent că este junior sau veteran, să nu aibă contract sub doi ani de zile. Este un program ambiţios pe care ni l-am propus pe viitor, dătător de speranţe pentru fotbalul vasluian. Nu vrem să mai păţim ceea ce s-a întamplat cu Croitoru sau Sorin Frunză, ca vreun jucător să-şi rezilieze contractul atunci cand doreşte-, a declarat patronul formaţiei vasluiene.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

















