Patronul Universităţii Craiova, Adrian Mititelu, spune că este dispus să facă sacrificii mari pentru ca echipa naţională a Romaniei să joace meciul cu Olanda la Craiova, pe stadionul -Ion Oblemenco-. -Lucrările de la stadion ar fi trebuit să se finalizeze undeva în luna decembrie-ianuarie anul viitor, însă dorinţa de a aduce naţionala la Craiova m-a ambiţionat şi mai mult şi de aceea le-am grăbit. Voi fi gazda perfectă. Sunt convins că dacă jucătorii vor veni la Craiova vor mai dori să revină-, a declarat Mititelu.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

















