Mijlocaşul Rafael Van der Vaart, de la SV Hamburg, a declarat că naţionalei Olandei îi este suficient şi un punct din meciul cu Romania, programat sambătă, în preliminariile Euro 2008, pentru a obţine calificarea, avand în vedere că tricolorii mai au de jucat şi cu Bulgaria. -Dacă învingem, suntem calificaţi. Un punct ne este de asemenea suficient, deoarece Romania mai are de jucat cu Bulgaria, aşa că mai poate pierde puncte-, a declarat mijlocaşul batav.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info



















