Home Monden Scarlett Johansson si-a cumparat o vila de opt milioane de dolari

Scarlett Johansson si-a cumparat o vila de opt milioane de dolari

DISTRIBUIŢI

Actriţa Scarlet Johansson şi-a achiziţionat de curand o vilă în regiunea Hollywood Hills, proprietate pentru care a plătit opt milioane de dolari, transmite Female First online. Starul din -Lost In Translation-, care are 22 de ani, a achiziţionat costisitoarea proprietate de la realizatorul de film Harold Becker. Proprietatea de opt milioane de dolari are şapte dormitoare şi şapte băi. -Este o proprietate imensă, care are în jur de 421 de metri pătraţi-, a declarat o sursă la curent cu detalii privind achiziţia făcută de Johansson.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.