Razvan Lucescu intarzie sa dea un raspuns ferm in ceea ce priveste situatia sa de la Rapid. La sfarsitul saptamanii trecute, actionarul giulestenilor, Jean Valvis, a afirmat ca l-a convins pe Lucescu jr sa ramana in Giulesti. Marian Iancu, patronul Politehnicii Timisoara, nu s-a aratat dezamagit de anunt, insa a precizat ca asteapta un raspuns oficial din partea antrenorului, care se afla intr-o vacanta cu familia, in Insulele Mauritius.
Acum pe fir a intrat si Brescia, formatie care a incheiat sezonul pe locul 10 in esalonul secund al campionatului italian. Impresionat de performantele obtinute de Razvan Lucescu, patronul clubului lombard, Gigi Corioni, a precizat ca antrenorul rapidist este candidatul numarul 1 pentru ocuparea bancii tehnice a Bresciei.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info


















