Home Actualitate O româncă s-a prostituat la dineul oferit de Berlusconi lui Putin în...

O româncă s-a prostituat la dineul oferit de Berlusconi lui Putin în 2010

DISTRIBUIŢI

Procurorii italieni au dezvăluit ieri presei din Peninsulă că o româncă se numără printre cele zece presupuse dame de companie care ar fi avut relații intime cu premierul italian Silvio Berlusconi. Românca ar fi participat, potrivit altor surse, inclusiv la dineul organizat în cinstea premierului rus Vladimir Putin. Pe site-ul ziarului italian „Il Tempo“, care citează surse judiciare din Milano, scrie că procurorii au cerut Camerei Deputaților să aprobe percheziționarea apartamentelor din Milano în care locuiesc cele zece tinere suspectate că ar fi prestat „activități de prostituție“ de care ar fi beneficiat premierul Silvio Berlusconi. Presa italiană mai scrie că apartamentele respective le-au fost oferite tinerelor spre locuit chiar de șeful guvernului italian, în schimbul „serviciilor“ prestate. Numele româncei vizate de anchetă este Ioana Vișan, în vârstă de 22 de ani, dar care la momentul în care a întreținut relații sexuale contra cost cu Berlusconi avea numai 20 de ani.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.