Rolurile negative care i-au adus celebritatea lui Gary Oldman l-au transformat pe acesta in -bad boy- si in viata de zi cu zi. Potrivit publicatiei -IMDb-, fosta sotie a actorului, Donya Fiorentino, a scris in actele inaintate pentru divort ca partenerul ei de viata cheltuieste mii de dolari pe bautura si droguri, iar intr-o seara a lovit-o cu telefonul in cap. -Am incercat sa sun la Politie, dar mi-a luat telefonul din mana si m-a izbit cu el de trei ori peste fata. Cei doi copii ai nostri asistau la scena si au inceput sa planga-, povesteste Donya. Nefericita femeie l-a cunoscut pe Oldman in anul 1996, la o intalnire a alcoolicilor anonimi din Los Angeles. Iar de atunci, -bad boy–ul din -Leon-, -Dracula- si -Al cincilea element- nu a dat, se pare, vreun semn de vindecare.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info
















