
Deputatul Nicolae Păun, abia ajuns ,,pe Tubulatură” a și început să ,,bingănească” în fața anchetatorilor. Arestat pentru deturnare de fonduri și spălare de bani prin derularea a două proiecte cu finanțare europeană, dar și ofticat la sânge că ,,Medelin Voicu” e liber și stă pe la ,,cășile” lui, Păun a depus un memoriu la DNA în care arată că banii alocați i-a distribuit în județele unde au candidat fostul premier Victor Ponta (PSD) și deputatul Mădălin Voicu, tot PSD citește continuarea la romaniaeterna.ro.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info


















