Home Monden Cabral și-a cerut iubita în căsătorie

Cabral și-a cerut iubita în căsătorie

DISTRIBUIŢI

Cabral s-a hotăråt să o ceară de soție pe iubita și colega sa, Andreea Pătrașcu.
Anunțul a fost făcut luni seara, înainte de cererea propriu zisă, chiar în cadrul emisiunii pe care o prezintă, moment în care cei din jur au fost cam surprinși, semn că nimeni nu știa ce avea de gånd să facă Cabral, nici măcar Mircea Solcanu, care a rămas fără cuvinte.
Cabral le-a transmis celor care o cunosc pe Andreea și chiar vecinilor să o anunțe să nu plece de acasă luni seară, deoarece după emisiune se va duce să o ceară în căsătorie.
Probabil mulți ar crede că este vorba despre o glumă, avånd în vedere faptul că în cadrul emisiunii se difuzase un reportaj făcut la nunta prietenului și colegului său Răzvan Fodor, însă puțin după miezul nopții Cabral a scris simplu pe blogul personal: „Da. A zis da“.
Probabil prezentatorul chiar și-a făcut curaj și a cerut-o în căsătorie, inspirat și de nunta prietenului său Răzvan.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.