Home Monden Ilinca Vandici vine la MasterChef

Ilinca Vandici vine la MasterChef

DISTRIBUIŢI

A prezentat un show nocturn la postul tv Acasă și din toamnă va participa la noua ediție a emisiunii „Dansez pentru tine”. Însă, până va începe emisiunea, Ilinca Vandici nu a stat degeaba: a fost în vacanță și a filmat pentru o nouă ediție „MasterChef”, numai cu vedete. După ce a filmat ultima ediție a emisiunii de la postul tv Acasă, Ilinca Vandici (27 de ani) a semnat un nou contract cu PRO TV în care este obligată să apară în mai multe dintre emisiunile postului, asta până când i se va găsi un format care o va avantaja. Asigurată că această înțelegere îi va asigura un venit bun peste vară, blonda a putut pleca liniștită în vacanță, în Deltă și la Oradea. La întoarcere a aflat că va face parte dintr-un nou show ce va fi difuzat în această toamnă la PRO TV. Este vorba despre o ediție specială „MasterChef", în care concurenții sunt vedete. Pentru acest show, Ilinca a negociat la sânge onorariul și se pare că va încasa 5.000 €. „Ilinca Vandici este expertă în bucătărie și de aceea a fost aleasă pentru acest show. Se aude că și-a negociat greu prețul pentru această emisiune care s-a filmat aproape zilnic timp de trei săptămâni", ne-a povestit o sursă din PRO TV. Ilinca a demonstrat că se descurcă de minune în bucătărie și le-a gătit juraților Florin Dumitrescu, Cătălin Scărlătescu și Sorin Bontea sarmale moldovenești. Cu toate că a gătit excelent, Ilinca a avut și câteva conflicte cu membrii juriului. Se pare că cei trei jurați n-au avut cu toții aceeași părere despre talentul de gospodină al Ilincăi. Pentru „MasterChef”-ul cu vedete, filmările s-au derulat în mare secret și au durat trei săptămâni, în Buftea. Alături de Ilinca Vandici a mai participat Șerban de la Animal X, dar și câțiva actori dintr-o nouă telenovelă ce va fi difuzată din toamnă la postul tv Acasă („Îngeri pierduți”) și o mulțime de cântăreți, printre care și câțiva care s-au remarcat la concursul „Vocea României”. Surse din PRO TV au explicat că o parte dintre sumele câștigate de concurenți vor fi donate pentru cazuri umanitare. Filmările s-au încheiat la 23 iulie și, așa cum se obișnuiește în trustul PRO, totul s-a finalizat cu o superpetrecere, unde a luat parte toată echipa show-ului.

sursa „Click”

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.