Home Sport Australia și Spania, în finala CM de polo feminin

Australia și Spania, în finala CM de polo feminin

DISTRIBUIŢI

Ediția din 2013 a Campionatului Mondial de polo feminin se apropie de final, echipele reprezentative ale Australiei și Spaniei reușind să ajungă în ultimul act. În faza „careului de ași”, prima dintre ele a trecut cu 9-6 de Rusia, pe când ibericele au avut un joc de infarct în compania Ungariei, scor 13-12.
Ultimul act al CM de la Barcelona se va disputa astăzi, când vor avea loc și celelalte jocuri pentru stabilirea configurației finale a clasamentului.

Robert Jugravu

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.