Home Monden Vladimir Drăghia își caută perechea

Vladimir Drăghia își caută perechea

DISTRIBUIŢI

Deși a fost eliminat în urmă cu aproape trei săptămâno din show-ul „Burlacul”, unul din motivele invocate de concurente fiind acela că de fapt „Burlacul” în viața reală și-ar fi dăruit inima unei femei, acesta a declarat zilel trecute că „Nu există nimeni în viața mea deocamdată.
Eu nu am mai avut relații serioase de când am jucat în «Narcisa sălbatică», ci doar aventuri. Dar va veni și ziua când voi găsi femeia perfectă”.
Deși a avut succes ca urmare a rolului jucat în „Narcisa Sălbatică”, actorul se plânge că pe plan sentimental acest rol i-a făcut mai mult rău decât bine, în prezent acesta nemaifiind luat în serios de nicio femeie.

Geo Ioanid

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.