
Tehnicianul echipei FC Brașov, Răzvan Lucescu, a fost suspendat pentru patru etape, iar președintele grupării brașovene, Dinu Gheorghe, pentru două luni, de către Comisia de Disciplină a FRF, pentru jignirile pe care le-au adus arbitrului Teodora Albon la meciul cu Dinamo II, cei doi fiind în același timp și amendați cu câte 6.000 de lei.
La finalul partidei Dinamo II – FC Brașov, scor 2-1, care a avut loc sâmbătă, în etapa a XIX-a a seriei I a Ligii a II-a, Teodora Albon a fost jignită de președintele FC Brașov, Dinu Gheorghe, și de antrenorul Răzvan Lucescu, care au spus despre aceasta că este o "vagaboandă" și o "nesimțită".
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info


















