Home Sport Neculaie vrea titlul cu Răzvan pe bancă

Neculaie vrea titlul cu Răzvan pe bancă

DISTRIBUIŢI

Patronul lui FC Brașov, Ioan Neculaie,  spune că Răzvan Lucescu este cel mai potrivit om care putea antrena sub Tâmpa, fiind convins că "stegarii" ar putea chiar să câștige campionatul în doi ani de zile. "Normal că sunt mândru că îl am pe Răzvan la echipă, pentru că este un antrenor dorit de multe echipe. M-am atașat de el de când era portar la noi la echipă. O să se vadă, într-un an-doi o să câștigăm și campionatul. Suntem ambițioși și o să se vadă că putem", a spus finanțatorul brașovenilor.
Acesta a vorbit și despre vremurile din trecut, când FC Brașov era forțată să piardă în fața "granzilor": "E păcat că fotbalul brașovean a pierdut ani de zile, în care i-a fost aservit lui Dinamo, din cauza oamenilor care au fost aici la club. Acum e altfel, că Dinamo e unde e".
 

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.