Acasă Program TV PROGRAM TV 5-12-2008

PROGRAM TV 5-12-2008

DISTRIBUIȚI

PRO TV

07.00    Știrile PRO TV
09.00    Omul care aduce cartea
09.05    Fotbaliștii și nevestele lor (s)
10.00    Crimele din Midsomer (reluare)
12.00     Tânăr și neliniștit (r)
13.00     Știrile PRO TV
13.45    Fereastra spre infern (thriller, Canada, 2004)
16.00    Tânăr și neliniștit (s)
17.00    Știrile PRO TV
17.45     Happy Hour
19.00    Știrile PRO TV. Sport. Vremea
20.30    Dansez pentru tine
00.00    Jugaru Shukaru' (reluare)
00.40    Omul care aduce cartea (r)
00.45    Știrile PRO TV (r)
02.00    Te vezi la Știrile PRO TV (r)
02.45    Parte de carte (r)
04.00    Fereastra spre infern (reluare).

TVR 1

08.00    Jurnalul TVR
08.15    Trezirea la apel!
09.00    Jurnalul TVR
09.15    Trezirea la apel!
10.00    Europeana
10.20    HDbytes
10.30    Un om bun la toate (s)
11.00    Sclava Isaura (s)
12.00    Miezul zilei
13.00    Apel câștigător
14.00    Jurnalul TVR
14.45    Europeana (r)
14.55    HDbytes (r)
15.00    Femei din linia întâi
16.30    Green Report
17.00    Romanța îndrăgostiților (s)
18.00    Europa ne privește
18.50    Sport Plus
19.00    Jurnalul TVR. Sport. Meteo
20.15    O dată-n viață (divertisment)
22.15    Impostorul (thriller, SUA, '01)
00.00    Sport la minut
00.15    Jurnalul TVR
00.30    Nocturne
01.30    Cântecul amintirii, amintirile cântecului
02.00    Femei din linia întâi
03.10    Jurnalul TVR (r)
04.10    Green Report (r)
04.35    Tezaur folcloric (r)
05.25    Transformarea (r).

ANTENA 1

06.00    Observator
07.00    În gura presei
08.00    'Neatza, cu Răzvan și Dani
10.00    În gura presei (r)
11.00    Concurs
12.00    K.I.T.T. (s)
13.00    Observator
13.45    Scene de căznicie (r)
14.30    Te pui cu blondele? (r)
16.00    Observator
17.00    Acces direct (talk-show)
19.00    Observator
20.30    Teledon – Mereu aproape
23.30    Joc dublu (thriller, coprod., 2000)
01.30    Concurs
02.30    Observator (r)
03.15    Ultimul țărm (dramă, coprod., prima parte)
05.15    Acces direct (talk-show, r).

PRIMA TV

08.30    Sport cu Florentina
08.35    Teo live (r)
10.00    Aproape de Paradis (dramă, Germania, '04)
12.00    Teleshopping
12.30    Levintza prezintă
13.00    Teleshopping
13.30    Farsele lui Jugaru (r)
14.00    Teleshopping
14.30    Dragoste și putere (s)
15.00    Focus
15.30    Camera de râs
16.00    Tribunalul poporului (r)
17.00    Curat, murdar? (r)
18.00    Focus
19.30    Cireașa de pe tort
20.30    Armura divină (acțiune, coprod., 1987)
22.30    Mondenii (divertisment, r)
23.30    Naufragiații (s)
00.30    Numerele (s)
01.30    Aproape de Paradis (dramă, reluare)
03.30    Focus (r)
04.30    Armura divină (acțiune, reluare).
 
NAȚIONAL TV

06.00    Pastila Vouă (r)
06.30    Sare și piper (r)
08.00    Automobile
09.00    Good Old Days (s)
11.00    În plină acțiune (s, r)
12.05    Teleshopping
12.20    Uite cine câștigă!
14.30    Good Old Days (s)
16.30    Lola (r)
17.30    Mutant X (s)
18.30    Știri
20.00    Pastila Vouă (divertisment)
20.15    Capitala crimei (acțiune, SUA, '08)
22.15    Surferii (comedie, SUA, '98)
00.30    Capitala crimei (reluare)
02.30    Știri (r)
03.45    Surferii (reluare)
05.45    Pastila Vouă (r).

B1 TV

07.00    710 (matinal)
10.00    Briefing (r)
11.00    Ne privește
12.00    Știri
12.30    Teleshopping
13.05    Transporter
13.35    În formă maximă (doc.)
14.00    Teleshopping
14.35    Videoclipuri
14.50    Teleshopping
15.30    Vedetele se întreabă (r)
16.00    Condamnații (r)
17.00    Pasul Fortunei
19.00    6! Vine presa
20.00    Trenul vieții
22.00    Codul lui Oreste
00.00    Club Zone
01.00    Silent Library (r)
01.30    Autentic Top. Emisiune muzicală
02.30    Secrete de vedete (reluare).

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.