
Trei tineri au fost reţinuţi după ce au fost prinşi în flagrant de ofiţerii Serviciului de Combatere a Criminalităţii Organizate Mehedinţi în timp ce încercau să vândă un kilogram de heroină. Flagrantul a fost organizat în parcarea unui complex comercial din Craiova. Surse din rândul anchetatorilor au declarat că , valoarea stupefiantelor este de peste 50.000 de euro. Conform surselor citate, unul dintre tineri este student la Teologie.
Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.
Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info


















