Home Social Trei suceveni înecați în decurs de trei zile

Trei suceveni înecați în decurs de trei zile

DISTRIBUIŢI

Trei suceveni – un copil și doi adulți – și-au pierdut viața în ultimele trei zile după ce au mers la scăldat în locuri neamenajate. Purtătorul de cuvånt al Direcției de Sănătate Publică Suceava, Adrian Popescu, a declarat că la sfårșitul lunii mai au fost ploi abundente în județ, ceea ce a dus la o creștere a debitelor cursurilor de apă, arătånd că este de preferat ca populația să meargă în locuri special amenajate pentru scăldat.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.