Home Monden Nicolas Cage vine în România cu soția și copilul

Nicolas Cage vine în România cu soția și copilul

DISTRIBUIŢI

Nicolas Cage este așteptat în Romånia la sfårșitul acestei luni, scrie agentiadepresamondena.com. Actorul va fi, mai întåi, invitatul de onoare al evenimentului caritabil Halloween Charity Ball, de la București.
Organizat la Palatul Parlamentului de Fundația Ovidiu Rom, evenimentul urmărește strångerea de fonduri pentru derularea în perioada 2010-2011 a programului „Fiecare copil în grădiniță“, prin care asociația asigură accesul la educație preșcolară al copiilor săraci. După balul caritabil, Nicolas Cage va pleca la Sibiu unde va începe filmările noii sale producții, „Ghost Rider 2“. Actorul va ajunge la Sibiu alături de soția și de copilul său. Astfel, a rezevat deja 10 camere la hotelul Hilton din oraș, pentru familia lui și pentru reprezentanții
staff-ului său.
Cage va filma în lunile următoare la Sibiu, Hunedoara, la barajul Vidraru și la Constanța.

Informațiile transmise pe www.curentul.info sunt protejate de dispozițiile legale incidente și pot fi preluate doar în limita a 500 de caractere, urmate de link activ la articol.

Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea precum și orice modalitate de exploatare a conținutului publicat pe www.curentul.info

POSTAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.