Acasă Program TV Program TV 13 Aprilie 2009

Program TV 13 Aprilie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1
9:00    Telejurnal
9:15    Don Juan îndrăgostit (Arg., 2008, s, episodul 10)
9:50    Drumul spre Moscova
9:55    Călător în Țara Sfântă
10:00    Romanța îndrăgostiților (Rus., 2007, s, episodul 164)
11:00    Europa ne privește (magazin cult.)
11:50    Călător în Țara Sfântă 
12:00    Sclava Isaura (Braz., 2004, s, episodul 101)
12:55    Drumul spre Moscova
13:00    Miezul zilei (mag. de div.)
14:00    Telejurnal
14:45    Campanie 1989
15:00    Teleshopping
15:30    Krónika (magazin cult.)
17:00    Sclava Isaura (Braz., 2004, s, episodul 102)
17:55    Călător în Țara Sfântă
18:00    Din curtea școlii
18:50    Don Juan îndrăgostit (Arg., 2008, s, episodul 11)
20:00    Telejurnal
21:10    Ediție specială   
22:10    Război în bucătărie (2001, dramă)

PRO TV
7:00    Știrile PRO TV
10:00    Frumusețe pe muchie de cuțit (2009, reality show)
11:00    Apropo TV (divertisment)
12:00    Tânăr și neliniștit (SUA, 1973, s)
13:00    Știrile PRO TV
13:45    Bucătăria lui Radu
14:15    Hudson Hawk (SUA, 1991, acț. com.)
16:00    Tânăr și neliniștit (SUA, 1973, s, episodul 3463)
17:00    Știrile PRO TV
17:45    Happy Hour (2007, divertisment)
19:00    Știrile PRO TV
20:30    Focul din adâncuri (SUA, 1997, acțiune)
22:30    Știrile PRO TV
23:15    Jugaru Shukaru' (2007, divertisment)
23:45    Dexter (SUA, 2006, s, episodul 7)
0:45    Focul din adâncuri (SUA, 1997, acțiune) (reluare)
2:40    Omul care aduce cartea (reluare)
2:45    Știrile PRO TV (reluare)
3:45    Jugaru Shukaru' (2007, divertisment) (reluare)

Antena 1
8:00    'Neatza cu Răzvan și Dani (matinal)
10:00    În gura presei
11:00    Concurs interactiv
11:45    Sheena (SUA, 2000, f. s. avent.) (reluare)
13:00    Observator
13:45    Divertis Mall (divertisment)
16:00    Observator
17:00    Acces direct
    News magazine cu Mădălin Ionescu
19:00    Observator
20:30    Test de fidelitate (reality show)
22:00    Fetele marinarului (Rom., 2008, dramă)
23:00    Observator
23:45    Un Show păcătos (divertisment)
    cu D. Capatos
1:00    Benny Hill (Engl., 1969, s) (reluare)
1:30    Concurs interactiv
2:30    Sport (reluare)
3:00    Fetele marinarului (Rom., 2008, dramă) (reluare)

Prima tv
7:30    Ring-Ring
    Concurs interactiv
8:30    Sport cu Florentina (emis. sport)
8:35    Dragoste și putere (SUA, 1987, s, episodul 1459)
9:00    Walker, polițist texan (SUA, 1993, s, episodul 30) 
10:00    Dinotopia: Intrușii (SUA, 2002, avent.)
12:00    Teleshopping (recl.)
12:30    Camera de râs
13:00    Imagini incredibile din lume (SUA, f. doc., episodul 23)
14:00    Teleshopping (recl.)
14:30    Dragoste și putere (SUA, 1987, s, episodul 1460)
15:00    Focus
15:30    Walker, polițist texan (SUA, 1993, s, episodul 31)
16:30    Cireașa de pe tort (2008, reality show)  (reluare)
17:30    Trăsniți din NATO (2007, s. com., episodul 26)
18:00    Focus 18
19:30    Cireașa de pe tort
20:30    Misiune în Țara Sfântă (SUA-Isr.-Ger., 2000, dramă)
22:00    Trăsniți din NATO (2007, s. com., episodul 27)
22:30    Nimeni nu-i perfect (Rom., s.)

Kanal D
7:00    Chiquititas (2007, com. de fam.)  (reluare)
7:30    Înainte de sfârșit (Tur., 2007, s)  (reluare)
9:00    Intrigi la modă (SUA, 2006, s) 
10:00    Noră pentru mama 3 (2008, reality show) 
12:30    D-știri (2008)
13:00    Teleshopping (recl.)
13:30    Ginere de import (Tur., 2004, s, episodul 80) 
15:00    La șuetă cu Bahmu (2008, talk show) 
17:00    Poveste de familie (Tur., 2006, dramă, episodul 51) 
18:30    D-știri (2008)
19:15    Noră pentru mama 3 (2008, reality show) 
20:15    Înainte de sfârșit (Tur., 2007, s) 
22:00    Vacanța Mare-Inimă de oltean (divertisment) 
22:45    Danika (SUA, 2006, horror) 
0:30    Valea lupilor (Tur., 2006, acțiune) 
1:30    Noapte de milioane 
3:45    Danika (SUA, 2006, horror)  (reluare)

Național tv
6:30    Sare și piper (divertisment)
7:45    Stargate SG-1 (SUA, 1997, s, episodul 7) 
8:45    Teleshopping (recl.)
9:00    A ta pentru totdeauna (ind., 1999, dramă, episodul 31) 
10:00    Toamna bobocilor (Rom., 1975, com.) (reluare)
12:00    Teleshopping (recl.)
12:20    Uite cine câștigă
14:30    Un soț de vânzare (Ind., 1997, dramă)  (reluare)
17:30    A ta pentru totdeauna (Ind., 1999, dramă, episodul 32) 
18:30    Știri Național TV
20:00    Cruciații (It.-Ger., 2001, avent.) 
22:00    Volkodav – câinele cenușiu (Rus., 2006, fantasy) 
23:00    Stargate SG-1 (SUA, 1997, s, episodul 8)
0:00    Știri Național TV
0:15    Cruciații (It.-Ger., 2001, avent.)  (reluare)
2:30    Știri Național TV (reluare)
3:45    Albumul Național (reluare)

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.