Acasă Program TV Program TV 14 Aprilie 2009

Program TV 14 Aprilie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1
9:00    Telejurnal
9:15    Don Juan îndrăgostit (Arg., 2008, s, episodul 11)
9:50    Drumul spre Moscova
9:55    Călător în Țara Sfântă
10:00    Romanța îndrăgostiților (Rus., 2007, s, episodul 165)
10:55    Garantat 100% (talk-show) (reluare)
12:05    Sclava Isaura (Braz., 2004, s, episodul 102) (reluare)
12:55    Drumul spre Moscova
13:00    Miezul zilei (mag. de div.)
14:00    Telejurnal
14:45    Campanie 1989
15:00    Teleshopping
15:30    Rom european
16:00    Krónika (magazin cult.)
17:00    Sclava Isaura (Braz., 2004, s, episodul 103)
17:55    Călător în Țara Sfântă
18:00    Atunci și Acum
18:50    Don Juan îndrăgostit (Arg., 2008, s, episodul 12)
20:00    Telejurnal
21:10    Dombey și fiul (Fra., 2007)
23:00    Nocturne (talk show)

PRO TV
7:00    Știrile PRO TV
10:00    Aventuri în Alaska (Can.-NZ., 1994, avent.)
12:00    Tânăr și neliniștit (sua, 1973, s) (reluare)
13:00    Știrile PRO TV
13:45    Bucătăria lui Radu
14:15    Spiritul din adâncuri (Can.-sua, 1995, avent.)
16:00    Tânăr și neliniștit (sua, 1973, s, episodul 3464)
17:00    Știrile PRO TV
17:45    Happy Hour (2007, divertisment)
19:00    Știrile PRO TV
20:30    Academia de poliție 2 (sua, 1985, com.)
21:45    Fotbal
    UEFA Champions League
0:00    Rezumat Champions League
1:25    Omul care aduce cartea (reluare)
1:30    Știrile PRO TV (reluare)
2:30    Când Mumbo Jumbo se arată (Engl.-Ger., 2000, com.)

Antena 1
8:00    'Neatza cu Răzvan și Dani (matinal)
10:00    În gura presei
11:00    Concurs interactiv
12:00    K.I.T.T (sua, 1982, f.s. de acț.)
13:00    Observator
14:00    Benny Hill (Angl., 1969, s) (AP)
15:00    Fotbal Cupa României: CFR Cluj – Pandurii Tg Jiu
17:00    Acces direct (AP)
19:00    Observator
20:45    Fotbal Cupa României: Unirea Urziceni – FC Vaslui
23:00    Observator
23:45    Un Show păcătos (divertisment)
1:00    Benny Hill (Engl., 1969, s)
1:30    Concurs interactiv
2:30    Sport (reluare)
3:00    K.I.T.T (sua, 1982, f.s. de acț.) (reluare)

Prima tv
8:30    Sport cu Florentina (emis. sport)
8:35    Dragoste și putere (SUA, 1987, s, episodul 1460) (reluare)
9:00    Walker, polițist texan (sua, 1993, s, episodul 31) (reluare)
10:00    Dinotopia: Alegerile (sua, 2002, avent.)
12:00    Teleshopping (recl.)
12:30    Camera de râs
13:00    Imagini incredibile din lume (sua, f. doc., episodul 24)
14:00    Teleshopping (recl.)
14:30    Dragoste și putere (sua, 1987, s, episodul 1461)
15:00    Focus
15:30    Walker, polițist texan (sua, 1993, s, episodul 32)
16:30    Cireașa de pe tort (2008, reality show) (reluare)
17:30    Trăsniți din NATO (2007, s. com., episodul 27) (reluare)
18:00    Focus 18
19:30    Fitze cu Dezbrăcatu' (2009, divertisment)
20:30    Mondenii Show (divertisment)
22:00    Trăsniți din NATO (2007, s. com., episodul 28)
22:30    Nimeni nu-i perfect (Rom., s. com., episodul 26)

Kanal D
6:00    Ginere de import (Tur., 2004, s) (reluare)
7:00    Chiquititas (2007, com. de fam.) (reluare)
7:30    Înainte de sfârșit (Tur., 2007, s) (reluare)
9:00    Intrigi la modă (sua, 2006, s, episodul 2)
10:00    Noră pentru mama 3 (2008, reality show)
12:30    D-știri (2008)
13:00    Teleshopping (recl.)
13:30    Ginere de import (Tur., 2004, s) 
15:00    La șuetă cu Bahmu (2008, talk show)
17:00    Poveste de familie (Tur., 2006, dramă)
18:30    D-știri (2008)
19:15    Noră pentru mama 3 (2008, reality show)
20:15    1001 de nopți (Tur., 2006, s)
22:30    Vacanța Mare-Inimă de oltean
23:15    Minte diabolică (sua, 2001, thrill.)
1:30    Noapte de milioane
3:45    Minte diabolică (sua, 2001, thrill.) (reluare)

Național tv
9:00    A ta pentru totdeauna (Ind., 1999, dramă, episodul 32)
10:00    Zi-le de la mine (reluare)
12:00    Teleshopping (recl.)
12:20    Uite cine câștigă!
    Concurs interactiv
14:30    Nu suntem blonde (divertisment) (reluare)
15:30    Fetze-Fetze (divertisment)
16:30    Stargate SG-1 (sua, 1997, s, episodul 8)
17:30    A ta pentru totdeauna (Ind., 1999, dramă, episodul 33) 
18:30    Știri Național TV
20:00    Înger sub acoperire (sua, 1999, f. rom.)
22:00    Operațiunea T-Force (sua, 1994, acțiune)
0:00    Știri Național TV
0:15    Înger sub acoperire (Sua, 1999, f. rom.) (reluare)
2:15    Știri Național TV (reluare)
3:45    Operațiunea T-Force (sua, 1994, acțiune) (reluare)

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.