Acasă Program TV Program TV 17 Martie 2009

Program TV 17 Martie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1
09.15    Trezirea la apel!
10.00    Romanța îndrăgostiților (s)
10.55    Călător în Țara Sfântă
11.00    Sclava Isaura (s, r)
11.55    Amintiri din istorie
12.10    Miezul zilei
14.00    Jurnalul TVR
14.55    Amintiri din istorie
15.30    Micii fermieri
16.00    Kronika
17.00    Sclava Isaura (s)
17.55    Călător în Țara Sfântă
18.00    Atunci și acum
18.50    Sport Plus
19.00    Jurnalul TVR. Sport. Meteo
20.15    Spirala (s)
22.00    Prințesele lumii
22.15    Tarragona – Un paradis în flăcări (‘07, p. I)
23.55    Cu dragoste, din dragoste
00.15    Jurnalul TVR. Sport. Meteo
00.30    Zon@ IT
01.00    De ce democrația?
01.55    Teatru (r)
03.30    Cu dragoste, din dragoste (r)
03.40    Jurnalul TVR
04.40    Micii fermieri.

PRO TV
07.00    Știrile PRO TV
09.00    Omul care aduce cartea
09.15    Ivanhoe (aventuri, Marea Britanie, ‘82)
12.00    Tânăr și neliniștit (r)
13.00    Știrile PRO TV
13.45    Bucătăria lui Radu (r)
14.15    Fata senatorului (dramă, SUA, 1987)
16.00    Tânăr și neliniștit (s)
17.00    Știrile PRO TV
17.45    Happy Hour
19.00    Știrile PRO TV. Sport
20.30    Răzbunare dincolo de moarte (acțiune, coprod., 1994)
22.30    Știrile PRO TV
23.15    Minți criminale (s)
00.15    Răzbunare dincolo de moarte (r)
02.10    Omul care aduce cartea (r)
02.15    Știrile PRO TV
03.15    Ivanhoe (reluare)
05.30    Te vezi la Știrile PRO TV (r).

Antena 1
06.00    Observator
08.00    ‘Neatza
10.00    În gura presei
11.00    Concurs
12.00    K.I.T.T. (s)
13.00    Observator
13.45    Afacerea Turner (2003)
16.00    Observator
17.00    Acces direct
19.00    Observator
20.30    Din dragoste
22.00    Fetele marinarului (s)
23.00    Observator
23.45    Un show păcătos
01.00    Benny Hill
01.30    Concurs
02.30    Sport (r)
03.00    Fetele marinarului (r)
04.00    Acces direct (talk-show, r).

Prima tv
10.00    Musafirul de seară (comedie) 
12.00    Teleshopping
12.30    Camera de râs
13.00    Imagini incredibile din lume
14.00    Teleshopping
14.30    Dragoste și putere (s)
15.00    Focus
15.30    Walker, polițist texan (s) 
16.30    Cireașa de pe tort (r)
17.30    Trăsniți din NATO (s)
18.00    Focus
19.30    Fitze cu Dezbrăcatu’ (divertisment)
20.30    Mondenii Show (divertisment)
22.00    Trăsniți din NATO (s)
22.30    Nimeni nu-i perfect (s)
23.00    Stare de grație (dramă, ‘90)
01.00    Focus (r)
02.00    Musafirul de seară (reluare)
04.00    Camera de râs (r).

B1 tv
07.00    710 (matinal)
10.00    Nașul (r)
12.00    Știri
12.30    Teleshopping
13.05    Totul despre casa mea (r)
13.35    Azi, mâine
14.00    Teleshopping
14.35    Euromaxx
15.00    Teleshopping
15.40    Talking Germany
16.00    By Monica Columbeanu (r)
17.00    Povești de viață
18.00    6! Vine presa
20.00    Nașul
00.00    Forța presa
00.30    Interzis.

Kanal D
08.15    Chiquititas (s, r)
08.45    Ginere de import (s)
10.00    Noră pentru mama
12.30    Știri
13.00    Teleshopping
13.30    Poveste de familie (s)
15.00    La șuetă cu Bahmu
17.30    Masca dreptății (s)
18.30    Știri
19.15    Noră pentru mama
20.15    1001 de nopți (s)
22.00    Vacanța mare
22.45    Rockaway (acțiune, SUA, ‘07)
00.00    Valea lupilor (s)
01.30    Noapte de milioane.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.