Acasă Program TV Program TV 18 Martie 2009

Program TV 18 Martie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1
09.15    Trezirea la apel
10.00    Romanța îndrăgostiților (s)
10.55    Călător în Țara Sfântă
11.00    Sclava Isaura (s, r)
11.55    Amintiri din istorie
12.00    Miezul zilei
14.00    Jurnalul TVR
14.55    Amintiri din istorie
15.30    Oameni ca noi
16.00    Conviețuiri
17.00    Sclava Isaura
17.55    Călător în Țara Sfântă
18.00    Ochiul magic
18.50    Sport Plus
19.00    Jurnalul TVR. Sport. Meteo
20.15    Dr. House (s)
22.00    Prințesele lumii
22.15    Culoarea minciunii (dramă, coprod., 2003)
00.15    Jurnalul TVR. Sport. Meteo
00.30    Cântecul amintirii…
00.55    Ochiul magic (r)
01.40    Tarragona – Un paradis în flăcări (reluare)
03.10    Jurnalul TVR
04.10    Profesioniștii (r)
05.00    Garantat 100% (r).

PRO TV
07.00    Știrile PRO TV
09.15    Pe locuri, fiți gata, gătiți!
10.00    Fata senatorului (reluare)
12.00    Tânăr și neliniștit (r)
13.00    Știrile PRO TV
13.45    Erou din întâmplare (comedie, SUA, 1992)
16.00    Tânăr și neliniștit
17.00    Știrile PRO TV. Vremea
17.45    Happy Hour
19.00    Știrile PRO TV. Sport
20.30    Specialistul (acțiune, Peru-SUA, 1994)
22.30    Știrile PRO TV
23.15    Minți criminale (s)
00.15    Specialistul (reluare)
02.10    Omul care aduce cartea (r)
02.15    Știrile PRO TV
03.15    Pe locuri, fiți gata, gătiți! (r)
04.00    Minți criminale (r).

Antena 1
08.00    ‘Neatza
10.00    În gura presei
11.00    Concurs
12.00    K.I.T.T. (s)
13.00    Observator
13.45    Benny Hill
14.30    Din dragoste (r)
16.00    Observator
17.00    Acces direct
(talk-show)
19.00    Observator
20.30    Râsmerița (divertisment)
22.00    Fetele marinarului (s)
23.00    Observator
23.45    Un show păcătos (divertisment)
01.00    Benny Hill (r)
01.30    Concurs
02.30    Sport (r)
03.00    Fetele marinarului (r)
04.00    Acces direct (r)

Prima tv
10.00    Rhino și Zulu (dramă, ‘93)
12.00    Teleshopping
12.30    Camera de râs
13.00    Imagini incredibile din lume
14.00    Teleshopping
14.30    Dragoste și putere (s)
15.00    Focus
15.30    Walker, polițist texan (s)
16.30    Cireașa de pe tort (r)
17.30    Trăsniți din NATO (s)
18.00    Focus
19.30    Cronica cârcotașilor
22.00    Trăsniți din NATO (s)
22.30    Nimeni nu-i perfect (s)
23.00    Naufragiații (s)
01.00    Focus
02.00    Rhino și Zulu (dramă, reluare)
04.00    Camera de râs (r)
04.30    Cireașa de pe tort (r).

B1 tv
07.10    710 (matinal)
10.00    Nașul (r)
12.00    Știri
12.30    Teleshopping
13.05    Germania azi
13.35    Global 3000
14.00    Teleshopping
14.35    Descoperă Germania
15.00    Teleshopping
15.40    Drive It
16.00    Animus și anima
17.00    Povești de viață
18.00    6! Vine presa
20.00    Nașul
00.00    Forța presa
00.30    Interzis, cu Laura Andreșan
01.00    6! Vine presa (r).

Kanal D
08.15    Chiquititas (s, r)
08.45    Ginere de import (s)
10.00    Noră pentru mama
12.30    Știri
13.00    Teleshopping
13.30    Poveste de familie (s)
15.00    La șuetă cu Bahmu
17.30    Masca dreptății
18.30    Știri
19.15    Noră pentru mama
20.15    ASI – Împotriva destinului (s)
22.00    Afaceri murdare (s)
23.00    La frontieră (dramă, SUA, 1998)
01.00    Povești pasionale (s, erotic).

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.