Acasă Program TV Program TV 24 Aprilie 2009

Program TV 24 Aprilie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1
10:00    Dănutz S.R.L. (divertisment) (reluare)
12:00    Sclava Isaura (braz., 2004, s, episodul 109) (reluare)
12:55    Drumul spre Moscova
13:00    Miezul zilei (mag. de div.) (AP)
14:00    Telejurnal
14:45    Oamenii Deltei
15:00    Tribuna partidelor parlamentare
15:30    Parlamentul României (2008)
16:30    Green report (2008)
17:00    Sclava Isaura (braz., 2004, s, episodul 110)
17:55    Prințesele lumii
18:00    Europa ne privește (magazin cult.)
18:50    Don Juan îndrăgostit
19:30    Sport plus Formula 1
20:00    Telejurnal
21:10    O dată-n viață
23:00    CSI – Crime și investigații (sua-can., 2000)

PRO TV
10:00    Dincolo de aparențe (can., 2003, dramă) (AP) (reluare)
12:00    Tânăr și neliniștit (sua, 1973, s) (reluare)
13:00    Știrile PRO TV (2009)
13:45    Bucătăria lui Radu
14:15    Specialiști în divorț (sua, 2007, f. rom.) (AP)
16:00    Tânăr și neliniștit (sua, 1973, s, episodul 3471)
17:00    Știrile PRO TV (2009)
17:45    Happy Hour (2007, divertisment)
19:00    Știrile PRO TV (2009)
20:30    Dansez pentru tine (2008, emis. concurs)
1:00    Cobra 11 în alertă (ger., 1996, s, episodul 5) (12)
2:00    Viktor Vogel și regulile de aur ale publicității (ger., 2001, com.)

Antena 1
10:00    În gura presei
11:00    Concurs interactiv
12:00    K.I.T.T (sua, 1982, f.s. de acț.) (AP)
13:00    Observator
13:45    Benny Hill (engl., 1969, s) (AP)
14:30    Te pui cu blondele? (emis. concurs) (reluare)
16:00    Observator
17:00    Acces Direct (AP)
19:00    Observator
20:45    Fotbal Liga 1: Rapid – Pandurii Tg Jiu
23:15    Anihilare totală (sua-lux.-it., 2004, acțiune) (15)
1:00    Benny Hill (engl., 1969, s) (AP)
1:30    Concurs interactiv
2:30    Anihilare totală (sua-lux.-it., 2004, acțiune) (15) (reluare)

Prima tv
9:00    Walker, polițist texan (sua, 1993, s, episodul 39) (AP) (reluare)
10:00    Călătoria (it., 1975, f. a.) (AP)
12:00    Teleshopping (recl.) (AP)
12:30    Camera de râs
13:00    Imagini incredibile din lume (sua, f. doc., episodul 31)
14:00    Teleshopping (recl.) (AP)
14:30    Dragoste și putere (sua, 1987, s, episodul 1469) (AP)
15:00    Focus
15:30    Walker, polițist texan (sua, 1993, s, episodul 40) (AP)
16:30    Cireașa de pe tort (2008, reality show) (AP) (reluare)
17:30    Flavours – 3 Bucătari (reluare)
18:00    Focus 18
19:30    Cireașa de pe tort (2008, reality show) (AP)
20:30    Vedete-n figuri (2009, divertisment) (AP)
21:30    Aventurile lui Super Dave (sua, 2000, com.)

Kanal D
7:15    Asi – Împotriva destinului (tur., 2007, s) (AP) (reluare)
9:00    Intrigi la modă (sua, 2006, s)
10:00    Noră pentru mama 3 (2008, reality show) (12)
12:30    D-știri (2008)
13:00    Teleshopping (recl.)
13:30    Ginere de import (tur., 2004, s) (AP)
15:00    La șuetă cu Bahmu (2008, talk show) (12)
17:00    Poveste de familie (tur., 2006, dramă) (AP)
18:30    D-știri (2008)
19:15    Pariul vieții (sua, 2004, acțiune) (12)
21:15    Nașu' rade tot orașul (sua, 1998, com.) (12)
23:15    Trei până la moarte (pol.-sua, 2006) (15)
1:15    Arta negocierii (sua, 2002, com. rom.) (12)
3:15    La șuetă cu Bahmu

Național tv
9:00    A ta pentru totdeauna (ind., 1999, dramă, episodul 41) (AP) (reluare)
10:00    În căutarea fericirii (ind., 2006, s, episodul 5) (AP) (reluare)
11:00    Baronii (reluare)
12:00    Teleshopping (recl.)
12:20    Uite cine câștigă
14:30    Cei șapte magnifici (sua, 1960, west.) (reluare)
16:30    Lucky Luke (it., 1993, com. west., episodul 8)
17:30    A ta pentru totdeauna (ind., 1999, dramă, episodul 42) (AP)
18:30    Știri Național TV
19:15    În căutarea fericirii (ind., 2006, s, episodul 6) (AP)
20:30    18 degete ale morții (sua, 2006, acț. com.) (12)
22:30    Răzbunarea lui Logan (sua, 1998) (15)

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.