Acasă Program TV Program TV 27 Aprilie 2009

Program TV 27 Aprilie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1
9:00    Telejurnal
9:15    Don Juan îndrăgostit (Arg., 2008, s, episodul 19)
9:50    Drumul spre Moscova
9:55    Prințesele lumii
10:10    Profesioniștii (talk- show)
11:00    Europa ne privește (magazin cult.)
11:50    Desene animate – Povești cu lipici
12:00    Sclava Isaura (Braz., 2004, s, episodul 110)
12:55    Drumul spre Moscova
13:00    Miezul zilei (mag. de div.)
14:00    Telejurnal
14:45    Campanie 1989
15:00    Teleshopping
15:30    Krónika
17:00    Sclava Isaura (Braz., 2004, s, episodul 111)
17:55    Prințesele lumii
18:00    Din curtea școlii
18:50    Don Juan îndrăgostit (Arg., 2008, s, episodul 20)
20:00    Telejurnal
21:10    Gala UNITER
22:25    Filler UNITER
22:35    Gala UNITER
0:00    Telejurnal

PRO TV
7:00    Știrile PRO TV (2009)
10:00    Frumusețe pe muchie de cuțit (2009, reality show)
11:00    Apropo TV (divertisment) (reluare)
12:00    Tânăr și neliniștit (SUA, 1973, s)
13:00    Știrile PRO TV (2009)
13:45    Bucătăria lui Radu
14:15    Din junglă în junglă (sua-fra., 1997, com.)
16:00    Tânăr și neliniștit (sua, 1973, s, episodul 3468)
17:00    Știrile PRO TV (2009)
17:45    Happy Hour
19:00    Știrile PRO TV (2009)
20:30    Fantoma (sua- aus., 1996, avent.)
22:30    Știrile PRO TV (2009)
23:15    Jugaru Shukaru'
23:45    Dexter (sua, 2006, s, episodul 11)
0:45    Fantoma (sua- aus., 1996, avent.)
2:40    Omul care aduce cartea (reluare)

Antena 1
8:00    'Neatza cu Răzvan și Dani (matinal)
10:00    În gura presei
11:00    Concurs interactiv
12:00    Întâmplări hazlii
12:30    Scene de căznicie (s. com.)
13:00    Observator
13:45    Divertis Mall (divertisment) (reluare)
15:00    Divertis Mall și prietenii (divertisment) (reluare)
16:00    Observator
17:00    Acces direct
19:00    Observator
20:30    Test de fidelitate (reality show)
22:00    Fetele marinarului (Rom., 2008, dramă)
23:00    Observator
23:45    Un show păcătos (divertisment)
1:00    Benny Hill (Angl., 1969, s)
1:30    Concurs interactiv
2:30    Sport (reluare)
3:00    Fetele marinarului (Rom., 2008, dramă) (reluare)

Prima tv
8:30    Sport cu Florentina (emis. sport)
8:35    Dragoste și putere (sua, 1987, s, episodul 1469)
9:00    Walker, polițist texan (sua, 1993, s, episodul 40)
10:00    Frankie și Hazel (ger.-sua, 2000, f.)
12:00    Teleshopping (recl.)
12:30    Camera de râs
13:00    Imagini incredibile din lume (sua, f. doc., episodul 32)
14:00    Teleshopping (recl.)
14:30    Dragoste și putere (sua, 1987, s, episodul 1470)
15:00    Focus
15:30    Walker, polițist texan (sua, 1993, s, episodul 41)
16:30    Cireașa de pe tort (2008, reality show)
17:30    Trăsniți din NATO (2007, s. com., episodul 34)
18:00    Focus 18
19:30    Cireașa de pe tort (2008
20:30    Cum să scapi de un tip în 10 zile (sua-ger., 2003, com. rom.)
22:00    Trăsniți din NATO (2007, s. com., episodul 35)

Kanal D
7:00    Chiquititas (2007, com. de fam.) (reluare)
7:30    Înainte de sfârșit (tur., 2007, s)
9:00    Intrigi la modă (sua, 2006, s)
10:00    Noră pentru mama 3 (2008, reality show)
12:30    D-știri (2008)
13:00    Teleshopping (recl.)
13:30    Ginere de import (tur., 2004, s, episodul 90)
15:00    La șuetă cu Bahmu (2008, talk show)
17:00    Poveste de familie (Tur., 2006, dramă, episodul 61)
18:30    D-știri (2008)
19:15    Noră pentru mama 3 (2008, reality show)
20:15    Înainte de sfârșit (tur., 2007, s, episodul 42)
22:00    Vacanța Mare-Inimă de oltean (divertisment)
22:45    Cursă periculoasă (can.-ger., 2002, acțiune)
0:30    Valea lupilor (TUR., 2006, acțiune)

Național tv
9:00    A ta pentru totdeauna (Ind., 1999, dramă, episodul 42)
10:00    În căutarea fericirii (ind., 2006, s, episodul 7)
11:00    Stargate SG-1 (sua, 1997, s, episodul 10)
12:00    Teleshopping (recl.)
12:20    Uite cine câștigă
14:30    Prietenii mei elefanții (Ind., 1971, dramă)
17:30    A ta pentru totdeauna (ind., 1999, dramă, episodul 43)
18:30    Știri Național TV
19:15    În căutarea fericirii (ind., 2006, s, episodul 9)
20:15    Sfântul Petru (it., 2005, dramă)
22:15    Volkodav – Câinele cenușiu (rus., 2006, fantasy)
23:15    Stargate SG-1 (sua, 1997, s, episodul 9)
0:15    În căutarea fericirii (ind., 2006, s, episodul 8)
1:15    Sfântul Petru (it., 2005, dramă)

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.