Acasă Program TV Program TV 9 martie 2009

Program TV 9 martie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1

7:00 Trezirea la apel! (2008, divertisment)
9:00 Jurnalul TVR
9:15 Trezirea la apel!
10:00 Romanța îndrăgostiților (s)
10:55 Călător în Țara Sfântă
11:00 Tezaur folcloric (reluare)
11:55 Amintiri din istorie
12:10 Miezul zilei 
14:00 Jurnalul TVR
14:55 Amintiri din istorie
15:00 Teleshopping
15:30 Kronika
17:00 Sclava Isaura (s)
17:55 Călător în Țara Sfântă
18:00 Citește și dă mai departe! (reluare)
18:50 Sport Plus
19:00 Jurnalul TVR
20:15 Battlestar Galactica (s)
21:10 Ediție specială
22:15 Ziua luni, seara teatru: „Pescărușul“, de A. P. Cehov
0:15 Jurnalul TVR
0:30 Fotbal (reluare). Premiere League, rezumatul etapei.

PRO TV

7:00 Știrile PRO TV. Ce se întâmplă, doctore?
9:00 Omul care aduce cartea
9:15 România, te iubesc! (reluare)
10:15 Te vezi la știrile PRO TV (reluare)
11:00 Apropo TV (reluare)
12:00 Tânăr și neliniștit (s, reluare)
13:00 Știrile PRO TV
14:00 Al șaptelea manuscris (sua-Italia, 1999, reluare)
16:00 Tânăr și neliniștit (s) 
17:00 Știrile PRO TV
17:45 Happy Hour
19:00 Știrile PRO TV
20:30 Alien: Ultima șansă (sua, 2007, S.F.) 
22:30 Știrile PRO TV
23:15 Jugaru’ Shukaru’
23:45 Minți criminale (s)
0:45 Alien: Ultima șansă (sua, 2007, S.F., reluare).

Antena 1

6:00 Observator
8:00 ‘Neatza, cu Răzvan și Dani
10:00 În gura presei
11:00 Concurs interactiv
12:00 Scene de căznicie (s, reluare)
13:00 Observator
13:45 Divertis Mall (reluare)
15:00 Divertis Mall și prietenii (reluare)
16:00 Observator
17:00 Acces direct
19:00 Observator
20:30 Test de fidelitate (reality show)
22:00 Fetele marinarului (s)
23:00 Observator
23:45 Un Show Păcătos (divertisment)
1:00 Benny Hill (s, reluare).

Prima tv

7:00 Teleshopping
7:30 Ring-Ring
8:30 Sport cu Florentina 
8:35 Dragoste și putere (s, reluare)
9:00 Walker, polițist texan (s, reluare) 10:00 Ultima dorință (sua, 2001, dramă)
12:00 Teleshopping 
12:30 Camera de râs
13:00 Jericho (s)
14:00 Teleshopping 
14:30 Dragoste și putere (s)
15:00 Focus
15:30 Walker, polițist texan (s)
16:30 Cireașa de pe tort (reality show, reluare)
17:30 Trăsniți din NATO (s, reluare) 18:00 Focus 18
19:30 Cireașa de pe tort (reality show)
20:30 Ofițer și gentleman (sua, 1982, dramă romantică)
22:00 Trăsniți din NATO (s)
22:30 Nimeni nu-i perfect (s)
23:00 Poliția în acțiune
0:30 Poker heaven
1:30 Ofițer și gentleman (reluare).

B1 tv

7:00 710 (matinal)
10:00 Nașul (talk-show, reluare)
12:00 Știri
12:30 Teleshopping 
13:05 Calea europeană
14:00 Teleshopping
14:35 Euromaxx
15:00 Teleshopping
15:40 Euromaxx
16:00 Animus și Anima
17:00 Povești de viață
18:00 6! Vine presa
20:00 Nașul (talk-show)
0:00 Forța presa
0:30 Interzis, cu Laura Andreșan
1:00 6! Vine presa (reluare).

Național tv

5:45 Pastila Vouă (reluare)
6:00 Sare și piper (reluare)
7:30 Frații Jderi (România, 1973, aventuri, reluare)
10:00 A ta pentru totdeauna (India, 1999, dramă, reluare)
11:00 Stăpânul fiarelor (s, reluare)
12:05 Teleshopping
12:20 Uite cine câștigă!
14:30 Gelozia, bat-o vina (India, 2002, dramă, reluare)
17:30 A ta pentru totdeauna (India, 1999, dramă)
18:30 Știri Național TV
20:00 Odiseea (sua-Anglia-Germania, 1997, aventuri)
22:00 Volkodav – Câinele cenușiu (Rusia, 2006, fantasy)
23:00 Stargate SG-1 (s)
0:00 Știri
0:15 Odiseea (reluare)
2:15 Știri
3:45 Albumul Național (reluare).

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.