Acasă Program TV Programe TV 5 martie 2009

Programe TV 5 martie 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1

08.15 Trezirea la apel!
09.00 Jurnalul TVR
09.15 Trezirea la apel!
10.00 Romanța îndrăgostiților (s)
10.55 Desene animate
11.00 Sclava Isaura (s, r)
11.55 Amintiri din istorie
12.10 Miezul zilei
14.00 Jurnalul TVR
14.55 Amintiri din istorie
15.30 Akzente
17.00 Scava Isaura (s)
17.50 Desene animate
18.00 Interes general
18.45 Extragerile Joker și Loto 5/40
19.00 Jurnalul TVR. Sport. Meteo
20.15 CSI – Crime și investigații (s)
21.10 Războinicii
22.15 Cacealmaua lui Coogan (acțiune, SUA, 68)
23.55 Cu dragoste, din dragoste
00.15 Jurnalul TVR Sport Meteo
00.30 Atunci și acum (r)
01.15 Interes general (r)
02.00 Ararat (reluare)
03.55 Prințesele lumii.

PRO TV

07.00 Știrile PRO TV
09.15 Pe locuri, fiți gata gătiți!
10.00 Dragoste de tată (r)
12.00 Tânăr și neliniștit (r)
13.00 Știrile PRO TV
13.45 Bucătăria lui Radu (r)
14.15 Crimele din Midsomer (dramă, Marea Britanie, 1997)
16.00 Tânăr și neliniștit (s)
17.00 Știrile PRO TV
17.45 Happy Hour
19.00 Știrile PRO TV Sport Vremea
20.45 Dennis pericol public 2 (comedie, SUA, 1998)
22.30 Știrile PRO TV
23.15 Minți criminale (s)
00.15 Dennis pericol public 2 (reluare)
01.45 Omul care aduce cartea
01.50 Știrile PRO TV
03.15 Pe locuri fiți gata gătiți (r)
04.15 Minți criminale (r)
05.00 Pro Motor (r)

Antena 1

06.00 Observator
08.00 ‘Neatza
10.00 În gura presei
11.00 Concurs
12.00 K.I.T.T. (s)
13.00 Observator
13.45 Alesul din fotografie (dramă, 1994)
16.00 Observator
17.00 Acces direct (talk show)
19.00 Observator
20.30 Te pui cu blondele (divertisment)
22.00 Fetele marinarului (s)
23.00 Observator
23.45 Un show păcătos (divertisment)
01.00 Vecin cu dușmanul (s)
01.30 Concurs
02.30 K.I.T.T. (r)
03.15 Fetele marinarului (r)

Prima tv

10.00 25 de grade iarna (comedie 2004)
12.00 Teleshopping
12.30 Camera de râs
13.00 Imagini incredibile din lume
14.00 Teleshopping
14.30 Dragoste și putere (s)
15.00 Focus
15.30 Walker, polițist texan (s)
16.30 Cireașa de pe tort (r)
17.30 Trăsniți din NATO
18.30 Focus
19.30 Cireașa de pe tort
20.30 Copiii spun lucruri trăsnite (divertisment)
21.30 Trăsniți din NATO (s, r)
22.30 Nimeni nu-i perfect (s)
23.00 Crimă în trei timpi (thriller, SUA, 2000)
01.00 Focus (r)
02.00 25 de grade iarna (r)
04.00 Camera de râs (r)
04.30 Cireașa de pe tort (r)

B1 tv

07.00 710 (matinal)
10.00 Nașul (r)
12.00 Știri
12.30 Teleshopping
13.05 Calea europeană (r)
14.00 Teleshopping
14.35 Made in Germany
15.00 Teleshopping
15.40 Jurnalul European
16.00 By Monica Columbeanu (r)
17.00 Povești de viață
18.00 6! Vine presa
20.00 Nașul
00.00 Forța presa
00.30 Interzis cu Laura Andreșan
01.00 6! Vine presa

Național tv

09.00 Pet Zone
10.00 A ta pentru totdeauna (s, r)
11.00 Baronii (r)
12.20 Uite cine câștigă!
14.30 Să v-a amintiți…. duminica
17.30 A ta pentru totdeauna (s)
18.30 Știri
20.00 Poveste din Vestul Sălbatic (western, SUA, 1997)
22.00 Consilier de urgență
23.45 Pastila Vouă
00.00 Știri (r)
00.15 Poveste din Vestul Sălbatic

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.