Acasă Program TV Prorgrame TV 25 02 2009

Prorgrame TV 25 02 2009

DISTRIBUIȚI

TVR 1

6:15  Imnul României
6:20  Teleshopping
7:00  Trezirea la apel!
7:05  Jurnalul TVR
7:15  Trezirea la apel!
8:00  Jurnalul TVR
8:15  Trezirea la apel!
9:00  Jurnalul TVR
9:15  Trezirea la apel!
10:00  Romanța îndrăgostiților
10:55  Desene animate – Povești cu lipici pentru cei mici
11:00  Sclava Isaura
11:55  Amintiri din istorie 
12:10  Miezul zilei
14:00  Jurnalul TVR. Sport. Meteo
14:55  Amintiri din istorie (reluare)
15:00  Teleshopping
15:30  Oameni ca noi
16:00  Conviețuiri
17:00  Sclava Isaura
17:50  Desene animate – Povești cu lipici pentru cei mici
18:00  Ochiul magic
18:50  Sport Plus 
19:00  Jurnalul TVR. Sport. Meteo
20:15  Dr. House
21:10  Dr. Jivago
22:00  Prințesele lumii
22:15  Orele (SUA, 2002, dramă romantică).

PRO TV

4:00  Doi într-unul (SUA, 1984, comedie, reluare)
6:00  Happy Hour (reluare)
7:00  Știrile PRO TV. Ce se întâmplă, doctore?
9:00  Omul care aduce cartea 
9:15  Pe locuri, fiți gata, gătiți!
10:00  Tată cu chirie (SUA, 1995, comedie, reluare)
12:00  Tânăr și neliniștit
13:00  Știrile PRO TV
13:45  Bucătăria lui Radu
14:15  Viciu de gentleman (Anglia, 2003, comedie)
16:00  Tânăr și neliniștit
17:00  Știrile PRO TV
17:45  Happy Hour
19:00  Știrile PRO TV
20:30  Expertul
21:45  Fotbal: Real Madrid – Liverpool
0:00  Rezumat Champions League
1:25  Omul care aduce cartea (reluare)
1:30  Știrile PRO TV (reluare)
2:30  Pe locuri, fiți gata, gătiți! (reluare)
3:30  Expertul (reluare).

Antena 1

6:00  Observator
8:00  ‘Neatza, cu Răzvan și Dani
10:00  În gura presei
11:00  Concurs interactiv
12:00  K.I.T.T.
13:00  Observator
13:45  Benny Hill
14:30  Din dragoste (reluare)
16:00  Observator
17:00  Acces direct
19:00  Observator
20:30  Ochiul soacrei (divertisment)
22:00  Fetele marinarului (România, 2008, dramă)
23:00  Observator
23:45  Un show păcătos (divertisment) 1:00  Vecin cu dușmanul
2:30  K.I.T.T. (reluare)
3:30  Opt reguli simple.

Prima tv

6:30  Dragoste și putere (reluare)
7:00  Teleshopping
7:30  Ring-Ring – concurs interactiv
8:30  Sport cu Florentina
8:35  Prima zi (reality show)
9:30  Pitici și tătici
10:00  Micul meu univers (SUA, 2004, comedie, reluare)
12:00  Teleshopping
12:30  Nimeni nu-i perfect
13:00  Experiența americană (reality show)
14:00  Teleshopping
14:30  Dragoste și putere
15:00  Focus
15:30  Prințesa Caraboo (SUA, 1994, dramă)
17:30  Trăsniți din NATO
18:00  Focus 18
19:30  Cronica cârcotașilor
22:15  Trăsniți din NATO
22:45  Cavalerii argintului (Hong-Kong, 1969, acțiune) 
1:00  Numere
2:00  Focus (reluare)
3:00  Cavalerii argintului (reluare).

B1 tv

6:30  Forța presa (reluare)
7:00  710 (matinal)
10:00  Nașul (talk-show, reluare)
12:00  Știri
12:30  Teleshopping 
13:05  Germania azi (documentar)
13:35  Global 3000 (documentar)
14:00  Teleshopping
14:35  Descoperă Germania (documentar)
15:00  Teleshopping
15:40  Drive it (documentar)
16:00  Animus și Anima
17:00  Povești de viață
18:00  6! Vine presa
20:00  Nașul (talk-show)
0:00  Forța presa
0:30  Interzis, cu Laura Andreșan
1:00  6! Vine presa (reluare).

Național tv

5:45  Pastila Vouă (reluare)
6:30  Sare și piper (reluare)
8:00  Baronii (reluare)
9:00  Fetze Fetze (reluare)
10:00  Nu suntem blonde (reluare)
11:00  Pet zone (reluare)
11:30  Transformer (reluare)
12:05  Teleshopping 
12:20  Uite cine câștigă
14:30  Sărut mâna, mamă! (reluare)
16:30  By the grace of God
17:30  În plină acțiune
18:30  Știri Național TV
20:00  Pastila Vouă
20:15  Confruntarea finală (SUA, 2000, S.F.)
22:15  Iubirea interzisă (reality show, reluare)
0:00  Știri
0:15  Confruntarea finală (reluare)
2:15  Știri (reluare)
3:45  Zi-le de la mine (reluare).

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.