Acasă Actualitate Ei sunt cei peste 1000 de magistrați care nu doresc superimunitate

Ei sunt cei peste 1000 de magistrați care nu doresc superimunitate

DISTRIBUIȚI

1070 de procurori și judecători s-au revoltat față de proiectul de desființare a SIIJ care prevede ca un magistrat să nu poată fi trimis în judecată fără avizuzl CSM. Vă prezentăm comunicatul acestora:

„Așa-numitele ”garanții” care însoțesc proiectul legii de desființare a SIIJ, conform raportului adoptat de Comisia Juridică a Camerei Deputaţilor, sunt inacceptabile într-un stat de drept. Condiționarea trimiterii în judecată a judecătorilor şi a procurorilor, pentru săvârșirea anumitor infracţiuni, în special cele de corupție, de încuviinţarea Consiliului Superior al Magistraturii, constituie un „filtru” neconstituţional și scade încrederea publică în actul de justiție, deoarece riscă să fie percepută ca o „garanţie a impunităţii” magistraţilor suspectați de corupție sau ca o ”superimunitate”

Subsemnații am luat act de adoptarea de Comisia Juridică a Camerei Deputaţilor a raportului privind Proiectul de lege privind desfiinţarea Secţiei pentru Investigarea Infracţiunilor din Justiţie şi atragem atenţia asupra faptului că introducerea obligaţiei ca judecătorii şi procurorii să poată fi trimiși în judecată, pentru anumite infracţiuni, în speciale cele de corupție, numai cu încuviinţarea Secţiei pentru judecători sau, după caz, a Secţiei pentru procurori a Consiliului Superior al Magistraturii, constituie un „filtru” neconstituţional şi există toate premisele ca această încuviinţare să fie văzută de societate drept o „garanţie a impunităţii magistraţilor” sau ca o ”superimunitate”.

Crearea unui corp de magistrați incoruptibili, onești și profesioniști exclude acordarea unor astfel de imunități de care niciun cetățean obișnuit nu se „bucură”, iar conform art. 16 alin. (1) și (2) din Constituția României, „cetățenii sunt egali în fața legii și a autorităților publice, fără privilegii și fără discriminări. Nimeni nu este mai presus de lege.”, magistraţii neputând fi situaţi deasupra cetățenilor obișnuiți. Mai mult, în acest fel se deschide calea spre crearea de privilegii și pentru alte categorii sociale.

Încuviinţarea prealabilă din partea unui organ administrativ este incompatibilă cu valorile statului de drept, deoarece reprezintă un privilegiu inadmisibil şi un filtru pentru ca magistrații să nu poată fi anchetați penal, ceea ce va asigura impunitate, fapt de neconceput în societăți democratice stabile. De asemenea, această încuviinţare este contrară principiului independenţei justiţiei, deoarece justiţia este înfăptuită doar de instanţele de judecată, nu şi de Consiliul Superior al Magistraturii, care este un organ administrativ şi are rolul de instanţă de judecată doar în domeniul răspunderii disciplinare.

Nu se poate susține sub nicio formă necesitatea implicării directe, nemijlocite, a unor organe administrative, cu atribuții extrajudiciare, de tipul secției pentru judecători/procurori a Consiliului Superior al Magistraturii, în activitatea obișnuită a unui procuror, sub forma încuviințării trimiterii în judecată a judecătorilor, respectiv a procurorilor cercetați penal. Pentru verificarea legalității rechizitoriilor, Codul de procedură penală a prevăzut etapa camerei preliminare.

Încuviințând trimiterile în judecată, ambele secții ale CSM ar deveni un fel de superiori ierarhici ai procurorilor de caz, ceea ce ar contraveni art. 132 alin. (1) din Constituția României. Potrivit normei constituționale, procurorii își desfășoară activitatea potrivit principiului legalității, al imparțialității și al controlului ierarhic, dar acest control ierarhic se efectuează exclusiv în cadrul Ministerului Public, de către procurori ierarhic superiori, iar nu de organe administrative din afara Ministerului Public.

Mai mult, limitarea încuviinţării prealabile la infracțiunile contra înfăptuirii justiției, de corupție și de serviciu ori a infracțiunilor asimilate infracțiunilor de corupție este inexplicabilă şi se poate crede că scopul este acela de control al anchetelor privind corupţia din magistratură, fiind practic un filtru propus doar pentru magistraţii suspectați de corupţie, care trebuie protejaţi de un organ administrativ, înainte ca o instanţă de judecată independentă să pronunţe o soluţie prin care să constate vinovăţia sau nevinovăţia magistratului anchetat.

Solicităm parlamentarilor de bună credință să nu voteze proiectul de lege PL-x nr. 108/2021 în forma adoptată de Comisia juridică, de disciplină și imunități din Camera Deputaților.

Susținem obiectivul declarat al proiectului de lege, respectiv desființarea Secției pentru investigarea infracțiunilor din justiție, obiectiv pe care sperăm ca puterea legislativă să îl îndeplinească în cel mai scurt timp. Cu toate acestea, modificările operate în comisia juridică a Camerei Deputaților pot sabota lupta anticorupție în egală măsură ca existența Secției pentru investigarea infracțiunilor din justiție.

Solicităm Preşedintelui Camerei Deputaţilor să sesizeze urgent Comisia de la Veneţia și GRECO cu privire la acest proiect legislativ.”

Listă susțineri

Iulia Lulciuc – Curtea de Apel Suceava
Nicoleta Arpinte – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
Ștefana Cărășel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Iulian Dirzeanu – Tribunalul București
Alexandru Cosmin Ghinea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Andrei Soare – Judecătoria Brașov
Mihai Cepeș – Judecătoria Timișoara
Florin Sohorca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
Laura Camelia Candale – Tribunalul Bistrița Năsăud
Dumitrache Adina Pretoria – Curtea de Apel București
Marilena Mircioi – Tribunalul Constanța
Rus Lavinia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Alina Andrițoiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
David Maricel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
Madalina Birlog – Tribunalul București
Alina Gioroceanu – Tribunalul Olt
Necula Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Cristina Moisa – Curtea de Apel Brașov
Ramona Grațiela Milu – Curtea de Apel Brașov
Vieriu Tudor Ionut – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
Claudiu Botogan – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
Marian Clement Virgil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
Paiusi Marius – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Cosmin Ungureanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea
Florian Costin – Tribunalul Galați
Daniel Ungureanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Sărat
Patras Alexandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Laurențiu Grecu – Tribunalul Mehedinți
Ioana Maftei – Judecătoria Brașov
Padeanu Catalina – Judecătoria Craiova
Corda Liviu Tiberiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
Alina Mihaela Niță – Tribunalul Neamț (delegată la Judecătoria Roman)
Anca Roxana Giurgean – Judecătoria Năsăud
Moroiu Laura – Judecătoria Piatra-Neamt
Tudor Filip – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Ursuț Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Cristina Tapliuc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Simon Ligia – Tribunalul Maramureș
Enescu George – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Voiculescu Mădălina – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Bocai Tudor Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
Ursa Paul Ionel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
Pascaru Andrei Răzvan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Mehedin Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Bradu Andreea Mihaela – Tribunalul București
Popa Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
Adrian Țîrlea – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Ardelean Cristian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
Tanasă Cătălina-Elena – Judecătoria Bicaz
Cobiscan Alexandru – Tribunalul București
Cozmei Daniela – Judecătoria Iași
Stanciu Gabriela – DNA Constanța
Marinel Nicolae – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
Vîntu Ana Maria – Judecătoria Bistrița
Ciocan Radu Andrei – Tribunalul București
Marilena Neacsu – Tribunalul București
Buzoianu Mihaela Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
Ioana Maria Cîmpean – Judecătoria Timișoara
Fânariu Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
Razlog Ana Maria – Judecătoria Galați
Ioan Fundatureanu – Curtea de Apel Pitești
Cadea Carmen Oana – Curtea de Apel Brașov
Taghiev Ramona – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
Gherghina Alina Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Ionescu Bogdan – Judecătoria Videle
Trufan Andrei Radu – Judecătoria Baia Mare
Alexandru Bogdan Anghel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
Rusu Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
Coralia Lapadat – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Ailene Ancuta – Judecătoria Iași
Cristina Boaje – Tribunalul București
Anca Gheorghiu – Tribunalul București
Curici Seia Iasmina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
Balasanu Alexandru – Judecătoria Botoșani
Bic Iustin – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
Alina Gabriela Simionescu Baron – Judecătoria Sectorului 4 București
Georgeta Ciungan – Tribunalul Bihor
Simion Daniel Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Jarca Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
Thea Zinca – Tribunalul Bihor
Meszar Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
Alina Neculai – Curtea de Apel Suceava
Ștefăniță Gogea – DIICOT Brașov
Volintiru Alexandru Nicolae – Judecătoria Sectorului 1 București
Zaharia Georgel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Oana Stroiu – Curtea de Apel Brașov
Rus Bogdan-Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
Hanganu Ioana Luciana – Curtea de Apel Bacău
Ana Mureșan – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București (delegată la DNA)
Ionuț Militaru – Curtea de Apel București
Lucian Manoloiu – Judecătoria Slatina
Daniel Verives – Judecătoria Podu Turcului
Bojin Claudia – Tribunalul Constanța
Viorel Munteanu – Curtea de Apel Bacău
Alexandru Florea – DIICOT Alba Iulia
Pîrlog Bogdan Ciprian – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
Dorobanțu Radu – Judecătoria Bacău
Popa Marius – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
Bargan Claudia – Tribunalul București
Filip Radu Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Răzvan Tuduce – Judecătoria Aiud
Mirică Raluca – DNA
Ionescu Ruxandra – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Andrei Doncea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
Flore Danina Oana – Judecătoria Timișoara
Ioana Vlaston – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
Sas George Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
Bulat Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Adina Fundatureanu – Curtea de Apel Pitești
Vilceanu Florin – Tribunalul București
Buzamăt Irina – Judecătoria Brăila
Diana Toma – Judecătoria Ploiești
Cristea Ștefan Georgian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Pasea Irina – Judecătoria Calafat
Focșa Lavinia – Judecătoria Sectorului 1 București
Marius Romaș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Bondar Elena Teodora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
Teliceanu Viorel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
Florea Radu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
Ioana Raluca Scurtu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
Naghiu Dida Adina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
Niculescu Oana – Curtea de Apel Timișoara
Sorina Marinaș – Curtea de Apel Craiova
Liviu Mihai Urziceanu – Judecătoria Arad
Radu Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Tomescu Alexandra Sorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Vieriu Dorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
Văduva Maria Valentina – Tribunalul Olt
Carmina Elena Brindusi – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
Cătălina Stoian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Alexandra Manescu – Turești
Ispas Angela Bianca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
Oana Apetri – Judecătoria Târgu Neamț
Obreja Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Galatan Anisoara – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara (delegată la Parchetul de pe lângă Judecătoria Sânnicolau Mare)
Andone Alina Mădălina – Judecătoria Sectorului 1 București
Nedea Cristina – Judecătoria Sectorului 1 București
Sadîc Zafer – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
Cudalb Adrian Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Diremia Vlad – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de vede
Baran Florin – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Carnariu Mihai Madalin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Iordache Valeriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Ciornei Dan Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
Răzvan Alexandru Băra – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Cristea Ana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Claudiu Sandu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Tetean Vințeler Ada – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
Irina Sandu – Judecătoria Brașov
Pavel Ruxandra Maria – Judecătoria Cluj-Napoca
Mihaela Bădan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
Stratulat Anca Emilia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
Moldoveanu Mihai Dan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Vânju Mare
Mihai Negulescu – DIICOT Brașov
Belu Cristina Alexandra – Judecătoria Sectorului 1 București
Geambașu Daria – Alexandra – Judecătoria Ploiești
Ana Maria Iftinca Voicu – Judecătoria Sectorului 1 București
Cristina Mureșan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Gociu Marian – Tribunalul București
Drăgan Adrian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Huedin
Ghica Mihai Ștefan – Tribunalul Cluj
Cristian Ciolacu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
Uto Cătălina Miruna Lorena – Judecătoria Ploiești
Faifer Laurențiu – Judecătoria Hunedoara
Florin Zeres – Judecătoria Sibiu
Vasile Prata – DIICOT
Chivu Claudia Irina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
Natalia Gherman – Judecătoria Oradea
Pantea Marius Călin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Oliviu Șologon – Tribunalul Prahova
Popescu Cristian Ovidiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
Todoran Adrian Petre – DIICOT
Madalina Nicoleta Vârtopeanu – Judecătoria Timișoara
Tokos Lehel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
Corogeanu Cristian Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Varvara Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Brindea Dan Eugen – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
Florina Carmen Ionescu – Tribunalul Neamț
Teodoru Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
Olteanu Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Guș Octavia Raluca – Parchetul de pe lângă Tribunalul Alba
Laurențiu Iordan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Tudorache Stroe Corina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
Diac Ana Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Mihaela Maga – Tribunalul Botoșani
Anca Iliescu – Judecătoria Sectorului 3 București
Ionel Iliescu – DIICOT
Gheorghe Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Ana-Maria Ghiață – Tribunalul Iași
Păuna Maria Magdalena – Judecătoria Roșiori de Vede
Alexandra Mocanu – Judecătoria Ploiești
Ecaterina Florea – Tribunalul București
Dobre Ana Elena – Judecătoria Oltenița
Trastau Olimpia Maria – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
Mihai Birtoc – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
Gheorghe Mihai Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
Iga Monica Maria – Judecătoria Sectorului 5 București
Stroescu Bobby Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Leț Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
Margan Marcela Delia – Judecătoria Timișoara
Crina Muntean – Tribunalul Bihor
Nica George – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
Dan Bubuiug – DIICOT Sălaj
Dan Budusan – DIICOT Sălaj
Andreea Carolina Cailean – Tribunalul Mureș
Ramona Mungiu – DNA
Adriana-Meda Titu – DNA Cluj
Șerbănoiu Eusebiu – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
Simona Maria Nițescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Sava Alexandra Teona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
Dana Falcan – Tribunalul Iași
Alexandru Anghel – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Cristina Ionescu Lupeanu – Tribunalul București
Mircea Zaharia – Judecătoria Iași
Oresia Gondor – Tribunalul Maramureș
Veronica Gavriș Todinca – Judecătoria Sighetu-Marmatiei
Beteringhe Sorin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
Raluca Vestemeanu – DIICOT Brașov
Vlad Alexandru Bentan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Mihaela Sfiriac – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
Conortos Constantin – DNA Constanța
Conortos Camelia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
Ramona Lungu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
Diana Florescu – Judecătoria Costești
Șelaru Maria Diana – Tribunalul București
Călin Dohan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
Circiumaru Oprica Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Ciurcă Roznovăț Roxana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
Nicoleta Lucaciu – Judecătoria Sectorului 3 București
Grigore Alina Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște (delegată la Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești)
Andra Monica Lăsconi – Judecătoria Sectorului 1 București
Codruța Alb – Tribunalul Maramureș
George Matei – Curtea Militară de Apel
Cristina Frîncu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Magdalena Dietrich – Curtea de Apel Timișoara
Catalin Marian Bunduc – DIICOT
Brandiu Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Negrau Andrei Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
Cojoacă Traian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alexandria
Cazacu Radu – DNA
Gheorghe Costin Lucian – Judecătoria Cornetu
Irimia Andreea Raluca – Judecătoria Sectorului 3 București
Anca Loredana Gheorghiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Sarban Constantin Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
Grajdeanu Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Alexandru Dumitru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Cristian Ichim – DIICOT Brașov
Grigore Corina – Judecătoria Iași
Andrei Bodean – DNA Constanța
Cristi Danileţ – Tribunalul Cluj
Anca Codreanu – Tribunalul Brașov
Marin Ana Maria – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Apetri Oana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Alexandru Codreanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Petrov Irina – Judecătoria Botoșani
Bordeianu Bianca – Judecătoria Iași
Sorin Constantinescu – DNA Constanța
Codreanu Roxana Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Mihaela Iatan – Judecătoria Buftea
Matei Gheorghe – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
Marin Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
Maria Gogan – Tribunalul Giurgiu
Riza Florentin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
Mihoc Emanuel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
Alexandru Liviu Colceriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Întorsura Buzăului
Petrușcă Gabriela Amalia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Rodica Nițescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Colceriu Sorin Mihai – DIICOT Harghita
Mircea Wechter – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Toma Elena Mihaela – Judecătoria Târgoviște
Maciuc Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Ramona Bolla – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Călin Dumbrăveanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Voinigescu Adrian – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
Ruxandra Grecu – Curtea de Apel București
Ileana Mocioacă – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Ana Dieac – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Huțanu Ana Elena – DIICOT Sibiu
Dominte Ciprian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
Sfichi Bogdan – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar București
Arina Corsei Vultureanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
Grăjdeanu Oana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Iordache Cristina-Georgiana – Judecătoria Sectorului 1 București
Voiculescu Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
Bojin Mihaela – Judecătoria Buftea
Alexandra Lăncrănjan – DNA
Florin Niță – Judecătoria Buftea
Andreea Maria Prundeanu – Judecătoria Giurgiu
Adrian Gogan – Judecătoria Brașov
Vlad Benchea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig
Andra Benchea – Judecătoria Sibiu
Bordianu Plesescu Roxana Angela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Panainte Iulian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
Maxim Cezar Sebastian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
Bărbulescu Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
Tudor Mădălin Hurducaciu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Vasile Marc Emilian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
Zlate Nadia – DNA Constanța
Raduta Elena Andreea – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Ioana Pasculet – Curtea de Apel Cluj
Iulian Nica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Alina Nica – Judecătoria Brașov
Gabriel Neacșu – Judecătoria Constanța
Angelica Neacșu – Judecătoria Constanța
Laura Ioana Pecheanu – Judecătoria Constanța
Chiriac Radu Ionuț – Judecătoria Galați
Berbece Orlando Mihail – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Adelina Zamfir – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Corâci Mădălina Andreea – Judecătoria Vălenii de Munte
Câmpean Laura Monica – Judecătoria Brezoi
Pasc Daniela Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Marie Jeanne Nițulescu – Judecătoria Sectorului 3 București
Pîrvu Ana Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Cepoi Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
Dundev Alma Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
Tabirta Lorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Negulescu Ioana Luiza – Judecătoria Buftea
Daniela Androhovici – Curtea de Apel Suceava
Marc Ionela Anca – Judecătoria Cluj Napoca
Simion Iuliana Maria – Judecătoria Constanța
Foitos Raluca Andreea – Judecătoria Roman
Bucur Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
Bărnuț Filip Daniel – Judecătoria Deva
Stefan Aurelian Ispasoiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Iancu Ioana Cristina – Judecătoria Constanța
Musat Vlad Andrei – Judecătoria Moreni
Gheorghe Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
Anca Patriche – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Doina Gabriela Zavalasi – Curtea de Apel Craiova
Enea Alina Daniela – Judecătoria Giurgiu
Murgoi Anda – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
Gabor Cristina – Judecătoria Cornetu
Marian Serban – Judecătoria Băilești
Adriana Pau – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Burlacu Adina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Boteanu Teona Gabriela – Judecătoria Cluj-Napoca
Florin Arion – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
Sălăjan Mădălina – Judecătoria Marghita
Enache Cătălin – Tribunalul Bacău
Enache Iulia Monica – Judecătoria Bacău
Ancuța Blanariu – Judecătoria Iași
Câţu Lilişor – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
Roman Mihai – Judecătoria Aiud
Rotundu Simon – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Mareș Luminita Gabriela – Judecătoria Sectorului 5 București
Albă Bogdan Ovidiu – Judecătoria Targu Jiu
Hauder Stefania – Judecatoria Deta
Bacoiu Diana Madalina, Judecătoria Bacău
Flavius Bidihon – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Cojocar Rusanda – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Novitchi Antonia – Judecătoria Sectorului 6 București
Iacob Laura Mădălina – Judecătoria Timișoara
Corina Dinică – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
Alexandru Nistor Cirstoc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Coste Andrei-Iustin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
Fit Cosmin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Toplița
Codreanu Roxana – Judecătoria Constanța
Rusca Alexandra-Ioana – Judecătoria Iași
Nicoliță Luiza Daiana – Tribunalul Dolj
Ana Maria Cucea – Judecătoria Buftea
Ciobanu Tudor Cristian – Judecătoria Răducăneni
Moscu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
Rotundu Gabriela Adriana- Judecătoria Iași
Anca Lazăr – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
Banc Daiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
Daniel Giorgian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Mihaela Durnea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Dorcu Mihai Teodor – Judecătoria Sectorului 1 București
Anca Alexandra Sirghe – Tribunalul București
Cristina Vișovan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Focsa Ioana – Judecătoria Focșani
Onea Dalidis Nicoleta Irina – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
Bordianu Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Monica Maria Barde – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
Ramona Poenaru – Judecătoria Brad
Ilisie Teofil – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
Ellzica Tentiuc – Judecătoria Piatra Neamț
Anghel Monica – Judecătoria Vălenii de Munte
Rus Lucian Claudiu – DNA Timișoara
Antaloae Ovidiu – Judecătoria Oltenița
Roxana Maria Călin – Tribunalul București
Dragoș Călin – Curtea de Apel București
Laura Grigoraș – Judecătoria Turda
Pop Florina Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
Chichinejdi Paul Sebastian – Judecătoria Beiuș
Stanciu Denisa Ramona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Chila Doina Liliana – Judecătoria Arad
Pascaru Gema – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
Neagu Adrian – Judecătoria Arad
Neagu Ana Maria – Judecătoria Arad
Șerban Irina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
Gorganeanu Cornelia Nicoleta – Curtea de Apel Craiova
Diaconu Antonia – DIICOT Pitesti
Nechifor Mirela – Judecătoria Suceava
Grip Paul Tudor – Judecătoria Zărnești
Grip Alexandra Laura – Judecătoria Zărnești
Mihaila Raluca – Judecătoria Ploiești
Mihai Ioana Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Maria Ivan – Judecătoria Suceava
Profira Cezar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Andrei Drăgan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Marian Călușaru – DNA Craiova
Ramona Zglimbea – Tribunalul Dolj
Cristina Călușaru – Tribunalul Dolj
Nanu Vladimir – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
Marcu Ionuț – DIICOT
Oprescu Alexandra – Judecătoria Ploiești
Butariu Adina Cristiana – Judecătoria Sectorului 1 București
Ciurea Cristian – Judecătoria Reghin
Liposchi Nicolae – Judecătoria Brad
Negruțiu Irina Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
Sfîca Aglaia Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Radu Harja – Tribunalul Bihor
Pandel Ciprian – Judecătoria Cornetu
Ionescu Irina – Judecătoria Constanța
Ostafie Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
Gabriela Spineanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
Margina Cătălin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Anda Elena Avram – Judecătoria Dej
Bianca Laura Găzdac – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Chis Catalin Vasile – Judecătoria Dragomiresti
Roxana Dan – Judecătoria Cluj Napoca
Claudiu Dorian Statache – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Cristea Silvia Denisa – Judecătoria Zărnești
Viciu Maria Mirabela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Lagu Adriana Carmen – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
Monica Palaghia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
Ciocântă Cristinel Valentin – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
Maria Aurora Clement – Judecătoria Botoșani
Marin Ana Corina – Judecătoria Vălenii de Munte
Minac Denisa Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
Manole Narcis Nicolae – Judecătoria Piatra-Neamț
Dobrea Maria Mădălina – Judecătoria Tecuci
Ana Maria Aparaschivei – DNA Suceava
Aparaschivei Adrian – Curtea de Apel Suceava
Aldea Adrian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Dana Belciug – Parchetul de pe langa Tribunalul Constanța
Marian Bozga – Judecătoria Marghita
Raul Alexandru Nestor – Curtea de Apel Ploiești
Stoiculescu Natalia – Tribunalul Dolj
Grecescu Cristian Marius – Tribunalul Dolj
Ovidiu Ștefan Scărlătescu – Tribunalul Militar Timișoara
Simon Oana – DIICOT
Felicia Vlad – DNA Brașov
Harlambie Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
Cătălin Mormoe – Judecătoria Piatra Neamț
Laura Bosie – Curtea de Apel București
Filip Luminița Maria – Judecătoria Turda
Mircea Stan – Curtea de Apel Pitești
Păduraru Dragoș – DNA
Cristian Ion Tomoiu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
Cătălina Dan – Tribunalul Argeș
Mihaela Neacșa – Tribunalul Argeș
Livia Maria Mercan – Tribunalul Argeș
Velniciuc Ciuparca Iuliana Cristina – Judecătoria Cluj Napoca
Mihaela Stancescu – Tribunalul București
Cristian Daniel Pislaru – Tribunalul Buzău
Marcela Antofie – Judecătoria Buftea
Iustina Jora Boerosu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Enache Valentin Florian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
Bratu Adriana Marinela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
Bătrînu Iuliana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
Sas Remus – Curtea de Apel Suceava
Olteanu Cosmin Alexandru – Judecătoria Giurgiu
Ioana Ruxandra Malaescu – Tribunalul Gorj
Gliga Maria Liliana – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Alexandru Bogdan Pop – Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
Soltan Alexandru – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Predescu Monica Raisa – Judecătoria Ploiești
Lazăr Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
Purice Ciprian Cristian – Tribunalul Ialomița
Grig Emilian Lupulescu – Judecătoria Sectorului 3 București
Teodor Bogdan Topală – DIICOT
Stasiuc Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Ioana Sebeșan – Judecătoria Sectorului 1 București
Golgotă Luiza Maria – Judecătoria Târgu Jiu
Cosmin Iordache – DNA
Coca Daniel Alin – DNA Iași
Abutnăriței Andreea Ionela – Tribunalul Brașov
Carnariu Bianca Dana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Miulescu Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Strehaia
Marin Tiberiu Bogdan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
Tifachi Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
Daniel Vale – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Golban Livia – Judecătoria Năsăud
Ionela Florea – DIICOT Alba Iulia
Cristian Florea – DIICOT Alba Iulia
Toma Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Roxana Romila – Judecătoria Iași
Cazac Anca – Judecătoria Zărnești
Dogaru Anamaria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Urziceni
Răduică Adi Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
Mintari Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Luca Cristian Nicolae – Judecatoria Iaşi
Furdui Andrei Ilie – Judecatoria Cîmpeni
Ungurean Andreea Elisabeta – Judecătoria Cluj-Napoca
Popovici Monica – Tribunalul Bihor
Popovici Ion Adrian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
Bodoga Valeanu Alexandra – Judecătoria Brașov
Mandache Ionut – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Corina Maria Florea – Tribunalul Bihor
Zaharciuc Oana Monica – Judecătoria Sectorului 6 București
Daniela Tiriteu – Judecătoria Arad
Monica Turcu – Tribunalul Constanța
Mihai Miriam – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
Ion Vaida – Judecătoria Pitești
Alexandru Claudiu Pîrlea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
Ene Laura Elena – Judecătoria Sectorului 6 București
Ancuta Pura – Curtea de Apel Cluj
Sandu Anca – Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
Nita Cosmin Marius – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
Bertha Constantinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
Cristescu Cosmin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
Mihaela Iuliana Savu – Tribunalul Olt
Diana Brudan – Judecătoria Deva
Anghel Simona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Adrian Petrescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Talagiu Oana Elena – Judecătoria Oradea
Victor Penteleev – Judecătoria Sectorului 3 București
Marin Liana Georgiana – Judecătoria Ploiești
Șipoș Andreea-Alexandra – Judecătoria Cornetu
Andrei Aneta-Violeta – DIICOT
Manea Alexandru Ștefan – Judecătoria Vaslui
Camelia Dorina Grecu – Judecătoria Târgu Lăpuș
Gabriela Bratu – Judecătoria Piatra-Neamț
Carauș Nicolae – Judecătoria Videle
Marius Florentin Băncău – Judecătoria Reșița
Brindea Oana Rozalia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș
Stoian Ioan Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
Pîrvănescu Florin Daniel – Judecătoria Deva
Andreea Mădălina Răpsigan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
Trif Alexandra – Judecătoria Cornetu
Crețan Daniel Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
Mocanu Vlad – Judecatoria Campulung Moldovenesc
Dănilă Sanda Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Toncu Flavia Ioana – Judecătoria Constanța
Ezaru Corina – Judecătoria Botoșani
Cristina Radu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Bicu Ilie – Judecătoria Botoșani
Florentina Stana – Tribunalul Olt
Moldovan Maria Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
Liviu Paiusi – Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
Popescu Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Darabani
Alexoae Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săveni
Birzan Satmarici Iulia Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
Loredana Costantea – Judecătoria Hunedoara
Dinu Eugenia Viviana – Judecătoria Giurgiu
Diana Siclitaru – Judecătoria Sectorului 2 București
Miron Carmen Gabriela – Judecătoria Oradea
Carla Buta – Judecătoria Iași
Florin Casuneanu – Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Iași
Ana-Maria Lichențanu – Judecătoria Iași
Tremura Mirel Cristian – Judecătoria Dorohoi
Țigler Larisa Ioana – Judecătoria Constanța
Gavrilas Raluca Andreea – Judecătoria Târgu Mureș
Adriana Soponar – Judecătoria Satu Mare
Iuliana Mihai – Curtea de Apel Brașov
Meszaros Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
Gradina Laura – Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
Balosu Nicoleta Loredana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
Munteanu Iulia Lavinia – Tribunalul Iași
Roibu Violeta Marilena – Judecătoria Giurgiu
Simona Stefania Matei – Tribunalul Mureș
Carlan Sergiu – Judecătoria Cluj-Napoca
Ungureanu Alin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
Ivănuș Camelia Laura – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Chivu Cosmin- Judecătoria Târgoviște
Brem Ionela – Judecătoria Suceava
Ștefan Gheorghe Daniel – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
Daniela Lovin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Bădrăgan Dănuța Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
Amalia Lazăr – Judecătoria Onești
Iordachescu Elisabeta – Judecatoria Buftea
Mircea Theodor Cerbu – Judecătoria Miercurea Ciuc
Florea Carina Gabriela – Judecătoria Iași
Vlad Elena Claudia – Judecătoria Târgoviște
Roxana Maria Cîmpean – Judecătoria Satu Mare
Axenta Mircea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Tulcea
Zaharia Mirela – Judecătoria Buftea
Levai Eduard Gabriel – Judecătoria Sectorului 5 București
Acatrinei Alexandru – Judecătoria Gura Humorului
Acatrinei Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
Călin Dediu – Judecătoria Dej
Raclaru Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
Ciotu Roxana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
Murar Alina – Judecătoria Petroșani
Ciorsac Silviu Alexandru – Judecătoria Sectorului 6 București
Ciprian Cazaceanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Vilculescu Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
Oancea Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
Ionaș Bianca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
Candet Ana Maria – Judecătoria Bacău
Șimon Dragoș Nicolae – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
Trif Marian Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
Berchișan Alina Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
Partenie Mirela – Judecătoria Râmnicu Sărat
Stănescu Alexandra Mihaela – Judecătoria Pucioasa
Rares Ciausu – DIICOT Cluj
Maria Timoașcă – Tribunalul Constanța
Maria Francesca Bujor – Tribunalul Cluj
Irina Damian – Tribunalul Specializat Cluj
Florin Unguraș – Judecătoria Turda
Loor Vlad-Alexandru – Judecătoria Cluj-Napoca
Leontică Paul Teodor – DIICOT Neamț
Săndoiu Victor Cristian – Judecătoria Vânju Mare
Pop Paula Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
Tarnovschi Alexandra Karina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Aleșd
Alina Bianca Poptile – Judecătoria Dej
Ana Maria Manole – Judecătoria Sectorului 3 București
Andrei Radu Dincă – Tribunalul Teleorman
Roxana Palade – Tribunalul Bacău
Adrian Constantin Zaharia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
Ivan Lavinia Constantina – Judecătoria Craiova
Anda Ungurean – Judecătoria Botoșani
Titilincu Rareș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeș
Veronica Sîrbu – Judecătoria Sectorului 4 București
Brînaș Liviu Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj
Popescu Corina Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drăgășani
Ioana Vernea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Ivanciuc Sorin Vasile – Tribunalul București
Mogosanu Elena Luiza – Judecătoria Slatina
Laura Dobrea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
Pop Silvia Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târnăveni
Pațanghel Ionuț Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
Ioana Guțu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
Diana Neagoe – Tribunalul Bacău
Mursoi Daniela – Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
Bărbuceanu Cătălin George – DIICOT Pitești
Ionescu Georgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
Andrei Camelia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța)
Apostol Giorgiana Violeta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
Ciomaga Matostat Mihaela – Judecătoria Botoșani
Meceanu Constantin Cristinel – Judecătoria Sectorului 6 București
Caragea Alexandra – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
Șuiu Andrada Laura – Judecătoria Timișoara
Andreea Madalina Popescu – Judecătoria Sectorului 6 București
Hurdubeu Adriana Cristina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
Ardelean Mădălina – Judecătoria Dej
Pleșca Diana-Tatiana – Judecătoria Ploiești
Adelina Petculescu – Judecătoria Cornetu
Zanoaga Tatiana – Judecătoria Sfântu Gheorghe
Danca George Daniel – DNA Brașov
Ghiciulescu Nicoleta – Tribunalul Timiș (delegată la Curtea de Apel Timișoara)
Remus Coman – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Mantu Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Laura Gaisteanu – Judecătoria Târgoviște
Tiganetea Angelica Mariana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
Mihai Florentina Lidia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Secuiesc
Bodor Ionescu Tiberiu – Judecătoria Galați
Cazacu Dan Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Cercega Lidia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sânnicolau Mare
Prunea Alexandra Bianca – Judecătoria Gherla
Szilagyi Robert Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
Daniel Belei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
Ana Maria Lixandru – Tribunalul Olt
Mircea Alexandra Nora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
Cincă Valeriu Bogdan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea-Ciuc
Florin Pantiru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
Ioana Catalina Cocoveica – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Cirstoiu Matei – Judecătoria Galați
Gavril Ducu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București
Verde Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Cârstea Alina – Judecătoria Târgu Mureș
Birceanu Titu – Tribunalul Timiș
Emilia Maria Prahanca – Judecătoria Reșița
George Virgil Gavrilă – DIICOT
Stoica Florin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
Roxana Vasile – Judecătoria Sectorului 1 București
Topliceanu Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
Iordache Adrian Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
Vasilache Alina Mihaela – Judecătoria Sectorului 6 București
Rosca Sergiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dej
Mihaela Beldie Canela – DNA
Butnaru Elena-Alexandra – Judecătoria Iași
Pietraru Silvia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
Raluca Ioana Orza – Tribunalul Specializat Mureș
Nica Loredana Giorgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Cristea Mădălina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
Cristea Virgil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
Lucaciu Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
Alin Bodnar – Judecătoria Sectorului 3 București
Lapadat Adina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oltenița
Kovács Domnica Maria – Judecătoria Târgu Mureș
Ghenciu Ligia Cristina – Judecătoria Băilești
Tăbăcaru Robert Andrei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
Voroneanu Denisia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
Garbia Rebeca Silvia – Judecătoria Sectorului 5 București
Bianca Dinu – Tribunalul Prahova
Bulmez Andreea – Judecătoria Giurgiu
Onofrei Nichiforel Marius – Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
Albu Nadia Adriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Burcuță Crina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pucioasa
Bratu Adriana Maria – Curtea de Apel București
Resmeriță Clement Mihai – DNA
Dan Adascalului – Judecătoria Sectorului 3 București
Ana Maria Lazãr Cârlãnaru – Judecătoria Oradea
Crin Bologa – DNA
Florin Traian Lazăr – Judecătoria Oradea
Tatu Dragoș Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
Tatu Adina Octavia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
Andreea Busulescu – Judecătoria Sectorului 1 București
Untea Malina – Judecătoria Timișoara
Șendroni Mircea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Gabriel Tătar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Habean Maria Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
Alina Stamate Tămășan – Tribunalul Maramureș
Cotoi Petruța Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
Farcaș Carmen Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
Cosmin Rădulescu – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
Cristina Rădulescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
Pâțu Oana Daniela – DIICOT
Iana Ovidiu – Tribunalul Buzău
Iana Nicoleta Cecilia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
Simona Stanila – Judecătoria Slatina
Militaru Evda Serena – Curtea de Apel București
Andreea Dumitru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Papuc Madalina Diana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Florian Bogdan Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Alexandra Nicoleta Ghica – Judecătoria Sectorului 1 București
Bică Alexandru – Judecătoria Sectorului 2 București
Ion Dorina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
Raluca Munteanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Băietrău Ion – DIICOT Tulcea
Măieț Alexandra Corina Victoria – Judecătoria Cluj-Napoca
Păsărescu Diana Caterina – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
Manoiu Olaru Alina Raluca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
Stancu Andrei Costin – Curtea de Apel Pitești
Stancu Dana Iuliana – Curtea de Apel Pitești
Cosmin Tifrea – Curtea de Apel Timișoara
Radu Mihai Necula – Tribunalul București
Carmen Andreea Necula – Curtea de Apel București
Marius Pop Blaga – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Pănoiu Bogdan Liviu – Judecătoria Videle
Cristina Chiriac – DNA
Moroșan Bodea Andrada Sabina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Buda Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Brânzei Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Temneanu Cătălin – Curtea de Apel Suceava
Mihaela Moacă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Gabriela Alexandroiu – Curtea de Apel Craiova
Tinta Andreea Sorina – Judecătoria Giurgiu
Grigore Ana-Maria – Judecătoria Bacău
Indre Timea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
Cîmpean Marilena Teodora – Judecătoria Turda
Nicoară Ioana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Andrada Gabriela Chodan – Judecătoria Cornetu
Iulia Emilia Apostol – Tribunalul Neamț
Ciopa Ani Claudia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Andreica Lucia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Delea Sarca Georgiana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Ionel Ududec – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Anca Ududec – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
Alina Mihaela Iștoc – Judecătoria Roman
Aron Denisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Dunca Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Sabău Delia – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
Gudumac Octavian – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Dan Blănaru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
Berende Ruxandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Raul Radmacher – DIICOT Cluj
Monica Trache – Tribunalul Prahova
Nicoleta Popescu – Judecătoria Craiova
Andreea Grancea – Curtea de Apel Iași
Preda Simona Claudia – Judecătoria Târgoviște
Stan Cristina – Curtea de Apel Pitești
Diana Călinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Dragoș Chiriac – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
Amalia Jere – Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc
Matei Andreea Isabella – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuși
Bradean Raluca Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
Dan Lixandru – Tribunalul Olt
Pavlovici Nicoleta Cristina – Judecătoria Roman
Stamatescu Alexandru – Judecătoria Târgu-Jiu
Leonte Cătălin Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
Robu Viviana Oana, Judecătoria Bălcești
Otet Otilia Marinela – Judecătoria Timișoara
Telescu Iuliana-Gabriela – Judecătoria Sectorul 1 Bucureşti
Ionescu Raluca Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București
Neacșu Mirel Emanuel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
Pintilei Silvia – Tribunalul Botoșani
Streza Laurențiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Vâlcea
Ciobanu Ionica Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
Tarba Mădălin Florin – Judecatoria Faurei
Petraru Ștefăneanu Larisa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Miu Madalina – Parchetul de pe lângă Tribunalul Călărași
Ispas Mădălina Alexandra – Judecătoria Moldova Nouă
Alexandra Crina Tanasã – Judecătoria Brașov
Carmen Radmacher – Parchetul Militar Cluj de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
Elena Daniela Oprescu – Curtea de Apel București
Constantin Manoliu – Tribunalul Bihor
Vieriu Alexandru Cristian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Fălticeni
Neculai Floriana Alina – Judecătoria Ploiești
Cristina Constantinescu – Tribunalul Constanța
Grosu Ana-Maria – Judecătoria Sectorului 3 București
Toduta Valentin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Stefania Anton – Curtea de Apel Suceava
Maria Violeta Duca – Curtea de Apel București
Eduard Borjog – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Racovița Ecaterina – Judecătoria Buftea
Cerasela Ungureanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Valcea
Mihnea Vasile Silviu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
Ioana Ciobănescu – Judecătoria Turda
Iulia Lupu – Judecătoria Timișoara
Bene Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
Georgiana Copacian – Judecătoria Sectorului 2 București
Anamaria Groza – Tribunalul Olt
Ruxandra Suciu – Judecătoria Sectorului 3 București
Crețu Carmen Diana – Judecătoria Slatina
Bianca Florina Petrescu Galetuse – Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
Adriana Popescu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
Florentina Sandu – Judecătoria Oradea
Ivancu Beatrice Mihaela – Tribunalul Timiș
Sorin Iercosan – DNA Oradea
Popescu Teodora – Judecătoria Mangalia
Gabriel Caian – Judecătoria Craiova
Buțu Jeanin Marian – Judecătoria Slatina
Iosifescu Magdalena Corina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Ciurea Grigore Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Andreea Lup – Judecătoria Oradea
Paul Hălmăgean – Judecătoria Mediaș
Chișbora Mircea Cristian – Tribunalul Bistrița-Năsăud
Crăciun Florian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
Liana Anișoara Cocis – Tribunalul Cluj
Ioana Popa – Judecătoria Sectorului 2 București
Lucia Galetan – Judecătoria Caracal
Cosmina Chirila – Judecătoria Cluj-Napoca
Miroiu Floriana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov)
Oprea Veronica – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău)
Andreea Ghenu – DNA Brașov
Ionascu Cătălin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
Constantin Daniel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
Dulca Adelina Silvia – Judecătoria Oradea
Andreea Maria Dumbrăveanu – Curtea de Apel București
Murătură Andreea Cornelia – Judecătoria Fetești
Chereches Oana Adelina – Tribunalul Vaslui
Rényi Erika – Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj
Frăsie Lazăr Vasile – Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
Vîlcea Luciana Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
Marcu Mariana Adina – Judecătoria Deva
Puiu Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București
Stoicescu Andreea – Judecătoria Sectorului 1 București
Corduneanu Anamaria – Tribunalul Botoșani
Duță Mihai Gabriel – Judecătoria Roșiori de Vede
Peter Antal Levente – Judecătoria Miercurea Ciuc
Buda Dorel Ioan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
Pop Andrei – Judecătoria Drobeta-Turnu Severin
Tisu Cristina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Obreja Irinciuc Andreea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
Nagy Csilla Noemi – Tribunalul Specializat Mureș
Ștefan Petre Menandru – Judecătoria Negrești-Oaș
Epurescu Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
Scalețchi Constantin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
Dăscălescu Cristian – Judecătoria Brezoi
Antohi Gabriela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
Neculaes Alina – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
Muscalu Ramona – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
Rusu Ionela – Judecătoria Buzău
Moraru Alina – DNA Iași
Paul Bosînciuc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
Dohan Oana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
Georgiana Gabriela Georgescu – Judecătoria Sectorului 3 București
Olariu Ioana Cristina – Judecătoria Sibiu
Alexandru Barcan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
Manolica Maria Irina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bicaz
Bîtu Florian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
Anghelescu Carla Alexandra – Tribunalul București
Mărculescu Roxana – Judecătoria Sectorului 1 București
Prinose Elena Georgiana – Judecătoria Sectorului 2 București
Mihaela Roibu – Tribunalul Timiș
Geanta Ioan Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
Petrescu Andrada Ioana- Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
Irina Isar – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Andreea Apostol – Judecătoria Sectorului 3 București
Ruxandra Mureșan – Judecătoria Sânnicolau Mare
Mihai Irina Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
Gruia Teodor Streinu – Judecătoria Bolintin Vale.
Virdea Dorina Elena – Judecătoria Petroșani
Grigore Cristian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
Adriana Pușcașu – Judecătoria Turda
Marinela Grigorie – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
Lia Sorin Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
Lavinia Dorcu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
Felicia Prodan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Corabia
Radu Alba – Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea (delegat la Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila)
Andreea Alexandra Mateescu – Tribunalul București
Orzață Maria Manuela – Tribunalul București
Laura Adina Mihai – Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj)
Pricop Răzvan Ionuț – Tribunalul Constanța
Claudia Jderu – Curtea de Apel București
Adrian Popescu – Tribunalul Cluj
Sauciuc Ramona Nicoleta – Judecătoria Pașcani
Sauciuc Andrei – Judecătoria Iași
Prodișteanu George Bogdan – Judecătoria Dej
Ramirez Molina Ioana Liliana – Tribunalul Cluj
Jilavu Eduard Ștefan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
Lucia Zaharia – Curtea de Apel București
Ghilan Irina Brîndușa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
Bursuc Andreea Claudia – DIICOT
Ciocoiu Georgiana Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle
Gușă Lucian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Pogoanele
Mustafa Reynan – Parchetul de pe lângă Înaltă Curte de Casație si Justiție
Mișcoci Loredana Elena – Judecătoria Bălcești
Iuliana Lucanu – DIICOT
Moldoveanu Mitruț Cosmin – Judecătoria Deva
Mihnea Valentin Stoicescu – Judecătoria Sectorului 1 București
Andrei Claudia Ioana – Judecătoria Dorohoi
Oana Valeria Chiriță – Judecătoria Sectorului 1 București
Naș Bogdan Emil – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București
Asmaradei Andrei Iulian – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
Deac Daniela – Judecătoria Marghita
Orza Bogdan – DIICOT Târgu Mureș
Andrei Aristide Ștefan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
Codreanu Bogdan – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Mic Ioana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
Mateescu Mihaela Doinița – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
Ailioaei Ramona – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Marian Chiriac – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Livădariu George – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Miron Bogdan – Judecătoria Năsăud
Babenco Dragoș – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
Lohan Iulia Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
Troacă Simona – DNA Timișoara
Tiberius Ilie Moldovan – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
Bratu Tiberiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Ruxandra Georgescul – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Adriana Alexe – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Coșniță Ciprian – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Irina Dumitru – Tribunalul Specializat Mureș
Codruța Rusu – Tribunalul Mureș
Stan Sever – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Ursu Oana Alina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
Popa Sorin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
Anca Alexandra Florentina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
Ghidiu Liliana – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Sighete Brigitte – Judecătoria Chișineu Criș
David Dan Adrian – Tribunalul Hunedoara
Mocanu Irinel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Ruxandra Răileanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Roxana Țîrlea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Bogdan Rocsin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Radu Togan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București
Abagiu Vasile – DNA Constanța
Dănuț Ungur – Tribunalul Arad
Ana Dana – DNA
Cosmin Grancea – Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
Aurelian Manzu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
Marincas Minodora – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
Vlad Mihai Neagoe – Curtea de Apel Brașov
Onigaș Adina Mihaela – Judecătoria Năsăud
Serban Viorel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Rarinca Felicia Tincuta – Judecătoria Brașov
Delia Mihai – DNA Brașov
Andreea Benedek – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
Mocanu Simona Elena – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
Ionuț Amariei – DNA
Madalina Raducu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Tilvescu Antoaneta Lotica – Tribunalul Gorj
Anuta Anisoara – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Zglimbea Isabela – Judecătoria Craiova
Baciu Paula Iuliana – Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
Serghei Cătălin – Tribunalul Neamț
Munteanu Adina – Tribunalul Neamț
Sandu Daniela – Tribunalul Neamț
Vasiliu Claudia – Tribunalul Neamț
Bumbu Robert – Tribunalul Neamț
Chiruţă Mihaela – Tribunalul Neamț
Boţu Petronela – Tribunalul Neamț
Anca Ștefănescu – Judecătoria Bolintin Vale
Stanciu Mihaela – Judecătoria Constanța
Stefana Pascaru – Judecătoria Iași
Anca Stoica – Judecătoria Sectorului 2 București
Mihai Raducu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
Pavel Andrada Stefana – Judecătoria Gherla
Carastoian Irina – Judecătoria Sectorului 1 București
Ioana Elena Cîmpean – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București
Layet Carmen – Judecătoria Buftea
George Marian Tomescu – Tribunalul Argeș
Laura Sporiș – Judecătoria Gherla
Viorica Flucsă – DIICOT Timișoara
Oana Andreea Onofrei – Judecătoria Sectorului 1 București
Marius Stancu – Curtea de Apel București
Pop Ciprian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Luduș
Golea Lorelei – Judecătoria Brașov
Magdalena Hanu – Tribunalul Galați
Cristina Gogea – Tribunalul Covasna
Ionas Petru – Judecătoria Lugoj
Belchiță Mihai Alexandru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sinaia
Foltea Cretu Loredana – Judecătoria Moinești
Mociran Adela – Parchetul de pe lângă Tribunalul Maramureș
Crina Cristina Capota – Tribunalul Cluj
Bontea Cristina Augustina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
Eva Ciorba – Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
Mihaela Ungureanu – Tribunalul Specializat Argeș
Gabriela Rugea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Mangalia
Mihai Prună – DNA
Dordea Alina Maria – Judecătoria Blaj
Elena Madalina Malea – Judecătoria Pitești
Doroftei Georgiana – Judecătoria Sibiu
Brătilă Cristina Nicoleta – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești (delegată la Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova)
Botezatu Andrea Petronela – Judecătoria Sfântu Gheorghe
Claudia Bodean – Curtea de Apel Constanța
Raluca Nor Bosnea – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
Bosnea Cristi Sorin – Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Timișoara
Orz Anca Ioana – Judecătoria Satu Mare
Dana Eugenia Pop – Judecătoria Satu Mare
Florin Tohatan – DIICOT Maramureș
Scorta Robert – Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
Negrut Catalina – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6
Șerban Daniel Mihai – Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
Teslovan Sîrbu Teodor Călin – Tribunalul București
Andrei Cristian Ion – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
Pelmus Ciprian Ionuț – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Pelmus Atena – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
Ștefan Dorina Roxana – Judecătoria Craiova
Tolescu Ilona Silvia – Judecătoria Craiova
Todea Laurențiu Mirel – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
Gabriel Mustață – Tribunalul Constanța
Oana Zabava – Tribunalul Sibiu
Bărbieru Ionel – Judecătoria Botoșani
Valentin Luca – Parchetul de pe lângă Judecătoria Avrig (delegat la Parchetul de pe lângă Tribunalul Sibiu)
Monica Munteanu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Brasov
Baldea Diana – Parchetul de pe lângă TribunalulIasi
Ardelean Mihaela – Judecătoria Sighetu Marmatiei
Viorela Tisler – Judecatoria Sector 3
Carmen Rata Alexandrescu – Tribunalul Hunedoara
Topan Alina – Tribunalul Cluj
Liviu-Georgian Oprisan – DIICOT BT Vrancea
Tinca Ionela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brasov
Cristina Radu – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucuresti
Mihalache Andreea- Judecătoria Huedin
Toader Iulia Alina – Judecatoria Braila
Barea Brezae Alexandra – Tribunalul Bucuresti
Tomozei Adrian – Tribunalul Bacău
Arion Larisa-Mihaela – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
Silvia Hanzu – Tribunalul Sibiu
Finica Sorina, Avornicitei Corina Elena – Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacau
Octavia Pripasu – Judecatoria Sectorului 1 București
Ionuț Matei – Înalta Curte de Casație și Justitie
Muntean Daniela-Felicia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu-Severin
Sima Cosmin Ion – Tribunalul Mehedinți
Chitas Vasile – Judecatoria Piatra Neamt
Rad Iuliana – Judecătoria Targu-Mureș
Alina Petruta Buculei – Curtea de Apel Bucuresti
Monica Macovei – Judecătoria Brașov
Zamfir Nicoleta Simona – Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 6 București
Patricia Carmen Calai – Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
Florescu Gabriela – Judecatoria Giurgiu
Isabela Nedelea – DIICOT ST Pitești
Saulea Stefania Zoie – Judecatoria Ploiesti
Coca Alexandra – Judecătoria Sectorului 2 București
Ruță Ana-Maria – Judecătoria Pitesti
Rădulescu Ana-Maria – Judecătoria Pitesti
Grigore Cosmin – Judecătoria Pitesti
Valina Calarasu – Parchetul de pe lângă Tribunalul București
Dari Bogdan Alexandu – Tribunalul București
Corina Dinica – Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
Adina Monica Burdan – Curtea de Apel Timisoara
Ionela Crina Balan – DNA
Alexandru-Marian Stătescu – Tribunalul București
Costel Taftă – Judecătoria Panciu
Angela Hanga Farcas – Parchetul de pe langa Judecatoria Constanta
Elena Mirtha Meleacă – Curtea de Apel Craiova
Vali Ileana Nita – Curtea de Apel Craiova
Alexandrina Cucu – Judecătoria sectorului 6 Bucuresti
Sterie Roxana – Parchetul de pe lângă Judecătoria sectorului 4 București
Criste Anca Adriana – Judecatoria Zalău
Mihai Valentin- DIICOT
Daniel Horodniceanu – DIICOT Iași
Maria Nicola – Tribunalul Dolj (pensionată)
Teleki Lucreția – Parchetul de pe lângă Tribunalul pentru Minori și Familie Brașov (pensionată)

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.