Acasă Program TV PROGRAM TV 19+12+2008

PROGRAM TV 19+12+2008

DISTRIBUIȚI

Vineri, 19 decembrie

PRO TV

07.00    Știrile PRO TV
09.00    Omul care aduce cartea
09.15    Fotbaliștii și nevestele lor (s)
10.00    Crimele din Midsomer (reluare)
12.00     Tânăr și neliniștit (r)
13.00     Știrile PRO TV
13.45    Dăruiești și câștigi! (r)
14.00    Dreptatea până la capăt (dramă, SUA, 2006)
16.00    Tânăr și neliniștit (s)
17.00    Știrile PRO TV
17.45     Happy Hour
18.50    Dăruiești și câștigi!
19.00    Știrile PRO TV. Sport. Vremea
20.30    Legea lui Banks (acțiune, SUA, 2005)
22.15    Box Ploiești – "Stânga și dreapta la putere"
00.40    Omul care aduce cartea (r)
00.45    Știrile PRO TV (r)
02.00    Legea lui Banks (reluare)
04.00    Parte de carte (r)
05.00    Te vezi la Știrile PRO TV (r).

TVR 1

09.00    Jurnalul TVR
09.15    Trezirea la apel!
10.00    Sport la minut
10.20    Suntem în aceeași bancă
10.30    Vine razia (s)
11.00    Sclava Isaura (s)
12.00    Miezul zilei
13.00    Apel câștigător
14.00    Jurnalul TVR
14.55    Suntem în aceeași bancă
15.00    Bazar (r)
15.30    Parlamentul României
16.30    Green Report
17.00    Romanța îndrăgostiților (s)
18.00    Europa ne privește
18.50    Sport Plus
19.00    Jurnalul TVR. Sport. Meteo
20.15    O dată-n viață (divertisment)
22.15    El muerto (dramă, SUA, '07)
23.55    Sport la minut
00.15    Jurnalul TVR
00.30    Nocturne
01.30    Cântecul amintirii, amintirile cântecului
02.00    Rockwell (western, SUA, 1994)
03.35    Jurnalul TVR (r)
04.35    Tezaur folcloric (r)
05.25    Transformarea (r).

ANTENA 1

06.00    Observator
07.00    În gura presei
08.00    'Neatza, cu Răzvan și Dani
10.00    În gura presei (r)
11.00    Concurs
12.00    K.I.T.T. (s)
13.00    Observator
13.45    Scene de căznicie (r)
14.30    Te pui cu blondele? (r)
16.00    Observator
17.00    Acces direct (talk-show)
19.00    Observator
20.30    Mumia revine (aventuri, SUA, 2001)
23.30    Beowulf și Grendel (2005)
01.30    Concurs
02.30    Observator (r)
03.30    3. A.M. (acțiune, 2001)
05.15    Acces direct (talk-show, r).

PRIMA TV

08.30    Sport cu Florentina
08.35    Supernanny (r)
10.00    În tandem (reluare)
12.00    Teleshopping
12.30    Levintza prezintă
13.00    Teleshopping
13.30    Farsele lui Jugaru (r)
14.00    Teleshopping
14.30    Dragoste și putere (s)
15.00    Focus
15.30    Camera de râs
16.00    Tribunalul poporului (r)
17.00    Curat, murdar? (r)
18.00    Focus
19.30    Cireașa de pe tort
20.30    Fantoma (acțiune, coprod., 1996)
22.30    Șoapte în noapte (thriller, 1992)
00.30    Naufragiații (s)
01.30    Focus (r)
02.30    Supernanny (r)
04.00    Farsele lui Jugaru (r)
04.30    Tribunalul poporului (r).
 
NAȚIONAL TV

06.30    Sare și piper (r)
08.00    Cuscrele (r)
09.00    În sănătatea lui Ned (comedie, coprod., 1998)
11.00    În plină acțiune (s, r)
12.05    Teleshopping
12.20    Uite cine câștigă!
14.30    Legenda lui Holly Boy (SUA, 2002)
16.30    Lola (r)
17.30    Mutant X (s)
18.30    Știri
20.00    Pastila Vouă (divertisment)
20.15    Domnul Cupidon (comedie, SUA, '06)
22.15    Mirajul libertății (thriller, 2006)
00.15    Domnul Cup (reluare)
02.15    Știri (r).

B1 TV

07.00    710 (matinal)
10.00    Briefing (r)
11.00    Ne privește
12.00    Știri
12.30    Teleshopping
13.05    Transporter
13.35    În formă maximă (doc.)
14.00    Teleshopping
14.35    Videoclipuri
14.50    Teleshopping
15.30    Vedetele se întreabă (r)
16.00    Condamnații (r)
17.00    Pasul Fortunei
19.00    6! Vine presa
20.00    Trenul vieții
22.00    Codul lui Oreste
00.00    Club Zone
01.00    Silent Library (r)
01.30    Autentic Top. Emisiune muzicală
02.30    Secrete de vedete (reluare).

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

DISCLAIMER
Atentie! Postati pe propria raspundere!
Inainte de a posta, cititi regulamentul.